Školní klub

 
Školní klub
 

Školní klub Biskupského gymnázia nabízí našim studentům další prostor pro odpočinek a zábavu. Disponuje vybavenou místností s počítači, prostorem pro kreativní činnost, gaučem pro odpočinek, stolním fotbalem a množstvím deskových a karetních her. Na rozdíl od typické školní družiny chodí do školního klubu děti kdykoliv a kdykoliv ho také opouští. Jejich přítomnost je pod dohledem vychovatelky, která pro ně připravuje rozličné činnosti. Součástí školního klubu je školní knihovna se studovnou, která je rovněž vybavena počítači s připojením k internetu; naši žáci ji využívají pro tiché studium v odpoledních hodinách.

V průběhu celého školního roku mohou studenti využívat 2 stolů na stolní tenis, a to v odpoledních hodinách, vždy po domluvě s vychovatelkou školního klubu.

Ve školním klubu je též možnost vypujčit si sportovní potřeby (pétanque, badminton, míče, frisbee) a vyrazit s nimi na školní zahradu.

Ve školním roce 2016 - 2017 nabízíme našim studentům 26 volnočasových kroužků. Jejich seznam naleznete na webu na příslušné stránce a na magnetické tabuli vedle školního klubu. Přihlašování probíhá prostřednictvím emailu lektora daného kroužku. Cena kroužků je 200,- korun za pololetí a není důležíté, zda student navštěvuje jeden nebo pět kroužků (vždy platí maximálně 200,- korun).

Otevírací doba školního klubu: ráno 7:00–7:55,  odpoledne pondělí 12:30 - 17:00 / úterý 13:30 - 16:30 / středa 12:30 - 16:00 / čtvrtek 13:30 - 16:30 / pátek 12:30 - 16:30

 
 

Sdílet:

 

Úřední hodiny kanceláře Biskupského gymnázia o prázdninách

 

Úspěchy našich studentů v krajském kole fyzikální olympiády

 

Fotografie - akademie

fotografie ze školní akademie