Zájmové kroužky

 
Zájmové kroužky
 

 

Pro školní rok 2016/2017 nabízíme následující volnočasové kroužky. K přihlášení na Vámi vybraný kroužek využívejte, prosím, přiložený email na lektora kroužku. Podrobnější popis kroužků visí na magnetické tabuli vedle školního klubu, nebo jej získáte prostřednictvím emailu konkrétního lektora.

 

Volejbal: Mgr. Ivana Němečková (ivana.nemeckova@bisgymbb.cz), středa od 15:00, Orlovna

Přírodovědný kroužek pro NG: PhDr. Ivo Králíček (ivo.kralicek@bisgymbb.cz), středa od 14:20 do 15:50, Učebna biologie

Přírodovědný kroužek pro VG: PhDr. Ivo Králíček (ivo.kralicek@bisgymbb.cz), čtvrtek od 7:10 do 7:55, Učebna biologie

Bodystyling: Bc. Eliška Černá (ecerna@bisgymbb.cz), středa od 16:00 do 17:00, Malá tělocvična

Sportovní hry: Bc. Eliška Černá (ecerna@bisgymbb.cz), čtvrtek od 16:00 do 17:00, Orlovna

Florbal 1: Mgr. Jiří Schejbal (jiri.schejbal@bisgymbb.cz), pondělí od 15:00 do 16:00, Orlovna

Florbal 2: Mgr. Jiří Schejbal (jiri.schejbal@bisgymbb.cz), čtvrtek od 14:30 do 15:30, Orlovna

Fotokroužek: Mgr. Jiří Schejbal (jiri.schejbal@bisgymbb.cz), středa od 14:00

Stolní tenis: Mgr. Jiří Schejbal (jiri.schejbal@bisgymbb.cz), pondělí 14:00 do 15:00, Malá tělocvična

Stolní tenis začátečníci: Mgr. Jiří Schejbal (jiri.schejbal@bisgymbb.cz), čtvrtek 13:30 do 14:30, Malá tělocvična

Včelařský kroužek: Mgr. Karel Zubatý (karel.zubaty@bisgymbb.cz), úterý od 16:00, botanická zahrada (úly), bigy v zimě

Matematický kroužek 1(Prima a Sekunda): Mgr. Lukáš Malý (lukas.maly@bisgymbb.cz), středa od 7:10 do 7:55, Učebna 305

Matematický kroužek 2 (Tercie a kvarta): Mgr. Marie Kováříčková (marie.kovarickova@bisgymbb.cz), dle domluvy nultá vyučovací hodina

Matematický kroužek 3 (pro VG): Mgr. Petr Beneš,(petr.benes @bisgymbb.cz), dle domluvy nultá vyučovací hodina

Matematické konzultace 1 (pro 1. ročník SŠ): Mgr. Lukáš Malý (lukas.maly@bisgymbb.cz), dle domluvy nultá vyučovací hodina

Matematické konzultace 2 (pro 2. ročník SŠ): Mgr. Jaroslava Polednová (jaroslava.polednova@bisgymbb.cz), dle domluvy nultá vyučovací hodina

Matematické konzultace 3 (pro 3. ročník SŠ): Mgr. Jaroslava Vojáčková (jaroslava.vojackova@bisgymbb.cz), dle domluvy nultá vyučovací hodina

Matematické konzultace 4 (pro maturanty): Mgr. Marie Kováříčková (marie.kovarickova@bisgymbb.cz), dle domluvy nultá vyučovací hodina

Počítačový kroužek (robotika): Bc. Roman Vencl (roman.vencl@bisgymbb.cz), úterý 14:00, Učebna 310

Arabština: Yolla Moussa (yollayoyo53@gmail.com), čtvrtek od 17:00 (přihlášky pište, prosím, na email v angličtině)

Keramika (pro NG): Mgr. Edita Bastařová (edita.bastarova@czshk.cz),úterý od 15:25 do 16:25, keramická dílna na ZŠ

Hudební kroužek: Hana Haltufová (h.haltufova@seznam.cz), pondělí od 14:00, učebna 113 a 305 (dle domluvy)

Dějiny filmu: Mgr. Vítězslav Kutík (vitezslav.kutik@bisgymbb.cz), úterý od 15:15 do 17:00, aula

Frisbee: HK tým Kulatá Šachovnice (alzbeta.hodacova@seznam.cz), úterý a čtvrtek od 18:00 do 20:00, ZŠ Štefánikova (umělá tráva)

Loutkové divadlo Balbínek: Mgr. Eva Hošková (eva.hoskova@bisgymbb.cz), kdy a kde dle domluvy přihlášených

Pěvecký sbor pro nižší gymnázium (prima-tercie): Bc. Anna Kamenická (anci.kamenicka@gmail.com), kdy a kde dle domluvy

 

 
 

Sdílet:

 

Rozdělení do tříd

Níže naleznete rozdělení nově nastupujících tříd.

Úřední hodiny o prázdninách

 

Vítězství v Národním kole soutěže Young People in European Forests (YPEF)

Velkého úspěchu dosáhli studenti Daniel Čičovský (2.B), Kateři