1. místo v okresním kole volejbalu

Dne 4. 10. 2023 se studentky BiGy zúčastnily okresního kola ve volejbale pod hlavičkou AŠSK. Našim reprezentantkám se nejprve podařilo ovládnout svoji základní skupinu, když porazily SŠ Sion a Zdravotnickou školu HK. Ve finále se potkaly s loňskými vítězkami z Gymnázia J. K. Tyla. Finálový zápas byl opravdu dechberoucí, velmi vyrovnaný a všechny finalistky předvedly krásný volejbal s vysokou úrovní. První set naše reprezentantky prohrály 25:21, druhý set nakonec díky obrovské bojovnosti, týmovosti a chuti ovládnout celý turnaj vyhrály 26:24. A tak se rozhodovalo ve třetím, zkráceném setu do 15 bodů. I v posledním setu se body přelévaly z jedné strany na druhou a sledovat tento souboj byla opravdu krásná volejbalová podívaná, která přilákala všechny přítomné, a tak měly finalistky početnou diváckou kulisu. Nakonec tým BiGy zvítězil 15:12 a vybojoval si zasloužený postup do krajského kola, které se uskuteční 31. 10. 2023 v Nové Pace.

Gratulujeme ke skvělému sportovnímu výkonu a přejeme mnoho úspěchu při další reprezentaci školy!

Složení týmu: Markéta Bačinová, Agáta Laifrová, Eliška Navrátilová, Tereza Oborníková, Pavlína Poulová, Klára Sedláčková, Beatrice Šimková, Kateřina Veselá, Darina Vološyn, Daniela Voženílková

Pedagogický doprovod: Mgr. Zuzana Hrušková

Fotografie z turnaje naleznete v naší fotogalerii.