Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Tříkrálová sbírka 2024

 
 
 
 

Bigy a Tříkrálová sbírka 2024

 

Již 25. rok pořádá Oblastní charita Hradec Králové veřejnou Tříkrálovou sbírku, která se uskuteční v rámci celostátní akce Charity Česká republika. V Hradci Králové proběhne v pátek 5. ledna 2024. Bigy bude při tom!

Hledáme ochotné dobrovolníky: krále – koledníky a průvodce koledníků (studenty, ale i rodiče, prarodiče), kteří budou vybírat příspěvky do tříkrálových pokladniček. Pestré královské kostýmy jsou vítány!

Praktické informace:

VÝTĚŽEK SBÍRKY - Většina je určena pro hospicovou péči a pomoc lidem v těžkých životních situacích. Podrobné informace naleznete v letáku, který budete rozdávat.

KOLEDOVÁNÍ - Popřejte vše dobré do nového roku, zazpívejte, požádejte o příspěvek. Pokud se nedozvoníte, vhoďte letáčky do schránky. Můžete psát posvěcenou křídou požehnání K†M†B†2024.

QR kód - Nově je součástí kasičky (modrá samolepka), je stejný jako na letáku, který rozdáváte. Lze jej využít, dárce může získat potvrzení o daru.

FOTO -  Prosíme o vyfocení skupinky a zaslání na dobro@charitahk.cz, děti se uvidí v kině na plátně.

KINO - 10. února 2024, pohádka Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023) v Bio Central v HK. Je třeba rezervace času a počtu míst na www.charitahk.cz/kino/2022.

Přihlášky si vyzvedněte a odevzdávejte v kanceláři školy do 11. prosince 2023.

Předem velmi děkujeme všem dobrovolníkům i dárcům!

 
 

Sdílet:

 

Zahradní slavnost BIGY + program akce

 

Vystavení průkazů ISIC a další informace pro nové studenty

 

Úspěchy v celostátním kole SOČ