Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Biologická olympiáda

 
 

Reprezentace na mezinárodní úrovni:

2023 Spojené arabské emiráty - bronzová medaile Anežka Zamouřilová

2022 Arménie - stříbrná medaile Daniel Čičovský

2016 Vietnam - stříbrná medaile Jan Pražák

2011 Tchaj-wan - bronzová medaile Kateřina Medková

2009 Japonsko - bronzová medaile Michael Mikát

Přehled umístění v národním kole:

2022/23 - 1. místo Daniel Čičovský, 8. místo Anežka Zamouřilová

2021/22 - 1. místo Daniel Čičovský

2020/21 - 5. místo Daniel Čičovský

2017/18 - 9. místo Vít Bureš

2016/17 - 10. místo Vít Bureš

2015/16 - 1. místo Jan Pražák

2014/15 - 5. místo Jan Pražák

2010/11 - 1. místo Kateřina Medková

2009/10 - 4. místo Kateřina Medková

Přehled umístění v krajských kolech:

Kategorie A (3.-4. ročník SŠ)

2022/23 - 1. místo Daniel Čičovský, 2. místo Anežka Zamouřilová, 5. místo Jakub Petrovický, 6. místo Renata Školníková

2021/22 - 1. místo Daniel Čičovský, 3. místo Lukáš Petráň, 4. místo Kateřina Marešová

2020/21 - 1. místo Daniel Čičovský, 2. místo Eliška Frolová, 3. místo Kateřina Marešová

2019/20 - 1. místo Daniel Čičovský, 2. místo Kateřina Marešová

2017/18 - 1. místo Vít Bureš, 2. místo Terezie Köhlerová, 3. místo Václav Kheil

2016/17 - 3. místo Vít Bureš, 5. místo Štěpán Jaroš

2015/16 - 1. místo Jan Pražák, 2. místo Štěpán Jaroš

2014/15 - 2. místo Michal Zych, 3. místo Jan Pražák, 5. místo Karel Mařík

2013/14 - 2. místo Michal Zych, 5. místo Vít Novák

2012/13 - 3. místo Michal Štulpa

2011/12 - 3. místo Jan Jaroš

2010/11 - 1. místo Kateřina Medková, 6. místo Karolína Ditrychová

2009/10 - 1. místo Kateřina Medková, 3. místo Vojtěch Tláskal, 6. místo Karolína Ditrychová

Kategorie B (1.-2. ročník SŠ)

2022/23 - 4. místo Anna Kračmarová, 5. místo Michal Vašina

2021/22 - 3. místo Anna Kračmarová, 4. místo Anna Marie Maříková

2020/21 - 1. místo Anežka Zamouřilová

2018/19 - 1. místo Daniel Čičovský, 2. místo Kateřina Marešová, 3. místo Lukáš Petráň

2017/18 - 1. místo Kateřina Marešová, 5. místo Eliška Frolová

2016/17 - 1. místo Veronika Zámečníková, 5. místo Václav Kheil

2015/16 - 2. místo Vít Bureš, 3. místo Terezie Köhlerová

2014/15 - 3. místo Štěpán Jaroš

2013/14 - 1. místo Jan Pražák, 5. místo Štěpán Jaroš

2012/13 - 1. místo Michal Zych, 2. místo Jan Pražák, 5. místo Michaela Vondráčková

2011/12 - 1. místo Michal Zych, 5. místo Michaela Vondráčková

2010/11 - 2. místo Jakub Ležík, 4. místo Michal Zych

2009/10 - 6. místo Jakub Ležík

Kategorie C (8.-9. ročník SŠ)

2022/23 - 2. místo Anežka Dvořáková

2018/19 - 3. místo Anežka Zamouřilová

2017/18 - 1. místo Daniel Čičovský

2016/17 - 1. místo Sára Melicharová, 3. místo Kateřina Marešová, 6. místo Eliška Frolová

2015/16 - 6. místo Eva Vysloužilová

2013/14 - 2. místo Terezie Köhlerová

2012/13 - 2. místo Martina Čelakovská, 4. místo Josefína Melicharová

2011/12 - 5. místo Jan Pražák

2010/11 - 2. místo Michaela Vondráčková, 3. místo Markéta Havlíčková, 4. místo Jan Pražák, 5. místo Vít Novák

2009/10 - 6. místo Michal Zych

Kategorie D (6.-7. ročník ZŠ)

2022/23 - 1. místo Antonie Bohdanecká

2021/22 - 3. místo Anežka Dvořáková, 4. místo Antonie Bohdanecká

2017/18 - 1. místo Kateřina Voženílková

2016/17 - 1. místo Daniel Čičovský

2015/16 - 1. místo Daniel Čičovský, 2. místo Kateřina Marešová, 4. místo Sára Melicharová

2014/15 - 1. místo Sára Melicharová, 3. místo Kateřina Marešová

2012/13 - 1. místo Anežka Králíčková

2011/12 - 3. místo Josefína Melicharová, 6. místo Terezie Köhlerová

2010/11 - 6. místo Martina Čelakovská

2009/10 - 5. místo Jan Pražák

 
 

Sdílet:

 

Prezentace vysokých škol

 

Volba seminářů a estetické výchovy

 

2. místo v okresním kole v šachu