Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Nová ZUŠ při našem souškolí!

 
 
 
 

Vážení rodiče,

od příštího školního roku přibude do našeho stávajícího „souškolí“ nová základní umělecká škola. Otevírá se tak možnost rozšířit nabídku a zvýšit úroveň našich současných mimoškolních aktivit. Kromě výuky hry na varhany, na klavír a na flétnu, výuky sborového zpěvu, které jsme doposud nabízeli, počítáme pro příští rok s otevřením výuky hry na kytaru, na housle i na klárinet (saxofon). Rovněž chceme otevřít dvě přípravná hudební oddělení pro předškolní děti a prvňáky. Ve výtvarném oboru nabídneme s určitostí hodiny keramiky (v několika ročnících podle dosavadních schopností žáků); i zde počítáme se vznikem dvou přípravných oddělení pro malé děti.

Výše školného bude v naší ZUŠ maximálně 500,- korun za pololetí, hromadně vyučované obory budou mít pololetní platbu i nižší.

V souvislosti se vznikem ZUŠ bychom Vás rádi poprosili o spolupráci. Pokud byste rádi přihlásili své dítě do naší ZUŠ na výuku na nástroj, který zatím nenabízíme, či na předmět v rámci výtvarného oboru, který doposud v nabídce také není, dejte nám o tom, prosím, vědět. Uděláme vše pro to, abychom mohli Vaší poptávce vyhovět. Informační schůzka, na které bude možné podněty sdělit, či se informovat o čemkoliv dalším ohledně nové ZUŠ, proběhne v pondělí 29. května v 17 hodin v aule gymnázia.

Děkujeme Vám za spolupráci a těšíme se na viděnou na informační schůzce nebo 17. června při oslavách 25 let existence gymnázia a 20 let trvání základní školy!

Mgr. Jiří Vojáček, ředitel školy

Mgr. Matěj O. Havel, Ph.D., zástupce ředitele pro ZUŠ

 
 

Sdílet:

 

3. místo v celostátním finále debatní soutěže Studentská Agora

 

Tříkrálová sbírka

 

Programový týden Week for Future v Německu