Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
 
 

Mimořádná sbírka pro Adopci na dálku

 
 
 
 

V rámci charitativního projektu „Adopce na dálku“ naši studenti podporují vzdělávání 8 dětí v Indii v oblasti Belgaum. Studenti mají možnost z větší části si na své dítě vydělat sami, např. adventními trhy nebo akcí „Sváča pro adopci“. Roční náklady na vzdělání jednoho dítěte činí v současné době 6 500 Kč. Vzhledem k nečekané situaci se nám nepodařilo pokrýt plánované náklady.  Rádi bychom splnili svůj závazek, a proto prosíme o Vaši pomoc.

Prosíme rodiny, které si to v současné složité situaci mohou dovolit o jakýkoliv dobrovolný příspěvek na naše „adoptované“ děti. Svůj dar můžete posílat na účet školy s příslušným specifickým symbolem. Můžeme Vám zprostředkovat vystavení potvrzení o daru, pokud na e-mail advorakova@czus.cz pošlete potřebné osobní údaje (jméno, adresu trvalého bydliště a rodné číslo/v případě firmy IČ).

č. účtu: 1016001416/5500  s.s. 333

Více informací o aktuální situaci v Indii si můžete přečíst na stránkách Diecézní charity https://adopce.hk.caritas.cz/pandemie-v-indii/pandemie-nesmi-vzit-detem-nadeji/

Děkujeme za Vaši podporu a pomoc.

 
 

Sdílet:

 

Výsledky školního kola Olympiády v českém jazyce

 

Adventní vystoupení našich škol

 

Adventní trhy