Změny v rozvrhu

 
 

Čtvrtek 19.5.2022 (Sudý týden)

datum výpisu: 18.5.2022 (11:06)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

1.G

   

ODP

                   

4.G

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

8.A

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

8.B

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Beneš Petr (Mat)

 

..

Bd

 

-

               

Blehová Dagmar (Mat)

-

-

 

-

..

..

             

Bouma Ondřej (Mat)

-

-

..

..

-

-

             

Burch David (Mat)

-

-

   

-

..

             

Burkertová Irena (LEK)

 

-

-

                   

Háp Pavel (Mat)

-

..

..

..

..

..

-

Br

Br

-

-

   

Hošková Eva (Mat)

     

-

-

               

Jacko Martin (Mat)

   

-

-

..

               

Jará Nicol (SLU)

             

Sg

         

Jará Nicol (DOZ)

 

..

Da

Sj

-

-

..

           

Králíček Ivo (OST)

       

..

               

Kučerová Stanislava (Mat)

   

..

-

 

..

             

Langerová Blanka (Mat)

-

..

-

-

..

Mm

             

Miškář Dominik (Mat)

       

..

               

Mrázová Martina (Mat)

-

..

Sk

..

..

               

Novák František (Mat)

     

-

-

-

             

Olívková Magdaléna (Mat)

   

Ci

..

 

Ki

             

Párová Miroslava (Mat)

-

-

 

-

-

-

             

Polednová Jaroslava (Mat)

   

Kv

-

..

               

Pozdílková Ladislava (OST)

-

..

..

Ci

..

               

Prokešová Kateřina (Mat)

     

-

Mh

-

             

Průšová Kateřina (Mat)

     

..

 

-

             

Stejskalová Petra (Mat)

   

Cm

Sg

..

               

Šanderová Blanka (Mat)

       

..

Da

             

Šimůnek Vít (Mat)

-

..

   

..

..

             

Štěrbová Iva (Mat)

-

-

..

Vv

-

-

             

Vacková Blanka (Mat)

     

-

 

-

             

Vojáček Josef (Mat)

 

..

Za

 

..

               

Volek Přemysl (DOZ)

 

-

                     

Volek Přemysl (Mat)

-

 

-

   

-

             

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

206

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

       

207

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

208

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

212

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

213

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

   

217

 

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

     

Aul

 

OST

                     

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

2.hod

Ma

 

(306)

změna

Vojáčková Jaroslava

 
 

3.hod

Bi

 

(K204)

supluje

Schejbal Jiří

(Jn)

 

4.hod

Vo

 

(Aul)

supluje

Melicharová Helena

(Pk)

 

5.hod

 

(107)

přesun

Malý Lukáš

z 1.hod

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Bl)

 

6.hod

Aj1

s2

(312)

změna

Vaníčková Michaela

 
 

6.hod

Aj1

s1

(104)

změna

Zavrzhelová Ivanová Antonia

 

1.B

1.hod

Vo

   

odpadá

 

(Pl)

1.G

1.hod

Čj

   

odpadá

 

(La)

 

3.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Bo)

 

4.hod

Fy

   

odpadá

 

(Md)

 

5.hod

Aj1

s2

 

odpadá

 

(Sk)

 

5.hod

Aj1

s1

 

odpadá

 

(Bd)

 

6.hod

Ch

 

(K204)

přesun

Stejskalová Petra

z 16.5. (Po) 8.hod

 

7.hod

Tv

Dív

(TeO)

změna

Burkertová Irena

 
 

7.hod

Tv

Chl

(TeO)

spojí

Burkertová Irena

(Hp)

 

8.hod

Tv

Dív

(TeO)

změna

Burkertová Irena

 
 

8.hod

Tv

Chl

(TeO)

spojí

Burkertová Irena

(Hp)

 

2. hod odpadá

2.A

7.hod

Aj1

s1

(107)

změna

Šanderová Blanka

 

2.B

1.hod

Inf

s1

 

odpadá

 

(Vk)

 

2.hod

Aj1

s2

(216)

spojí

Zavrzhelová Ivanová Antonia

(Vk)

 

5.hod

Nj2

snj

(113)

změna

Špuláková Štěpánka

 

2.G

1.hod

Aj1

s1

 

odpadá

 

(Jn)

 

5.hod

 

(305)

přesun

Kutík Vítězslav

z 8.hod

 

5.hod

Bi

   

odpadá

 

(Hp)

 

8.hod

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.A

2.hod

Vv

 

(315)

přesun

Blehová Dagmar

z 9.hod

 

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Ks)

 

3.hod

Nj2

snj2

(315)

spojí

Voříšková Vendula

(Si)

 

4.hod

 

(115)

přesun

Štěrbová Gabriela

z 5.hod

 

4.hod

Ch

   

odpadá

 

(Sp)

 

5.hod

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

8.hod

Vv

 

(306)

změna

Blehová Dagmar

 
 

9.hod

Vv

   

přesun >>

 

na 2.hod

3.B

1.hod

Ze

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

2.hod

Aj1

s1

(112)

změna

Vachuška Pešová Adéla

 
 

2.hod

Aj1

s2

(115)

změna

Šanderová Blanka

 
 

3.hod

 

(Aul)

supluje

Čiperová Michaela

(Pl)

 

4.hod

Ze

 

(303)

přesun

Roztočilová Irena

z 1.hod

 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(Bl)

 

5.hod

Vo

 

(108)

změna

Vachuška Pešová Adéla

 
 

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Jn)

3.G

1.hod

Šj2

sšj

(115)

změna

Vacková Blanka

 
 

1.hod

Nj2

snj

 

odpadá

 

(Mm)

 

2.hod

 

(K105)

supluje

Kutík Vítězslav

(Po)

 

3.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hp)

 

4.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hp)

 

5.hod

Čj

 

(315)

změna

Čiperová Michaela

 
 

6.hod

Aj1

s1

(115)

změna

Čapek Miroslav

 
 

6.hod

Aj1

s2

(113)

změna

Čežíková Jana

 
 

8.hod

Sps

SPs7

(314)

změna

Langerová Blanka

 
 

9.hod

Sps

SPs7

(314)

změna

Langerová Blanka

 

4.A

1.hod

Čj

 

(303)

změna

Olívková Magdaléna

 
 

2.hod

 

(113)

supluje

Čiperová Michaela

(Om)

 

3.hod

Ma

 

(K405)

změna

Malý Lukáš

 
 

4.hod

Ch

   

odpadá

 

(Po)

 

6.hod

Vv

 

(315)

změna

Blehová Dagmar

 
 

7.hod

Aj1

s1

(K405)

změna

Dinčovová Alice

 
 

7.hod

Aj1

s2

(303)

změna

Čapek Miroslav

 
 

8.hod

Fj2

sfj

(216)

změna

Špuláková Štěpánka

 
 

8.hod

Šj2

sšj

(304)

změna

Vaníčková Michaela

 
 

8.hod

Nj2

snj

(K405)

změna

Mrázová Martina

 

4.B

2.hod

Aj1

 

(107)

supluje

Dinčovová Alice

(Jn)

 

3.hod

Aj1

s2

(304)

změna

Dinčovová Alice

 
 

4.hod

   

odpadá

 

(Pl)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Ks)

 

8.hod

Fj2

sfj

(216)

změna

Špuláková Štěpánka

 
 

8.hod

Šj2

sšj

(304)

změna

Vaníčková Michaela

 
 

8.hod

Nj2

snj

(107)

změna

Voříšková Vendula

 

4.G

0.- 12. hod maturity

5.A

2.hod

Aj1

 

(313)

supluje

Burch David

(Bn)

 

3.hod

Aj1

s1

(115)

změna

Burch David

 
 

7.hod

 

(313)

supluje

Štěrbová Gabriela

(Jn)

5.B

4.hod

Inf

s2

 

odpadá

 

(Vk)

6.A

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hp)

 

2.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hp)

 

4.hod

Nj2

snj

(107)

změna

Voříšková Vendula

 
 

6.hod

Nbv

snb

(306)

změna

Brožek Jaroslav

 
 

7.hod

Nbv

snb

(306)

změna

Brožek Jaroslav

 

6.B

2.hod

Ze

 

(K305)

supluje

Čapek Miroslav

(Sp)

 

4.hod

Nj2

snj

 

odpadá

 

(Mm)

 

6.hod

Nbv

snb

(306)

změna

Brožek Jaroslav

 
 

7.hod

Nbv

snb

(306)

změna

Brožek Jaroslav

 

7.A

2.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Pl)

 

4.hod

Fy

   

odpadá

 

(Jc)

 

5.hod

Aj1

s1

(304)

spojí

Dinčovová Alice

(Sb)

 

8.hod

Sps

SPs7

(314)

změna

Langerová Blanka

 
 

9.hod

Sps

SPs7

(314)

změna

Langerová Blanka

 

7.B

3.hod

Aj1

s1

(112)

změna

Čežíková Jana

 
 

4.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ki)

 

5.hod

Bi

 

(314)

supluje

Králíček Ivo

(Om)

 

8.hod

Sps

SPs7

(314)

změna

Langerová Blanka

 
 

9.hod

Sps

SPs7

(314)

změna

Langerová Blanka

 

8.A

0.- 12. hod maturity

8.B

0.- 12. hod maturity

PO 20/6 AKADEMIE BiGy: Odvážlivci (třídy, kolektivy, příp. jednotlivci), kteří mají chuť vystoupit (tanec, divadlo, hudba) na předcovidově "tradiční" oslavě konce školního roku ve Filharmonii HK, nechť se hlásí u S. Kučerové do konce května. V rámci akademie, která začíná 20/6 v 16:00, proběhne také ocenění největších studentských úspěchů.

ČT 19/5: 7:00, kostel Nanebevzetí P. Marie, mše sv. za 4.A. Všichni jste srdečně zváni!

ČT 26/5: PROJEKTOVÝ DEN PRO VG, přihlašování od ST 4/5 21:00 do PO 9/5 21:00. Anotace projektů a pokyny k přihlašování naleznete na webových stránkách školy a dotykových nástěnkách.

 

Zpracováno v systému Bakaláři

 

Studentská konference

pro studenty sext a septim

Ohlédnutí za školní akademií

 

Seznamy učebnic pro šk. rok 2022/23