Změny v rozvrhu

 
 

Středa 18.5.2022 (Sudý týden)

datum výpisu: 17.5.2022 (9:25)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

4.G

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

8.A

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

8.B

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Beneš Petr (Mat)

     

-

..

-

..

-

-

 

-

-

 

Blehová Dagmar (Mat)

           

-

 

-

-

 

-

 

Bouma Ondřej (Mat)

-

-

-

..

..

..

-

-

-

-

-

   

Burch David (Mat)

-

-

Za

..

..

-

..

-

..

..

-

-

 

Čapek Miroslav (Mat)

 

-

-

             

-

-

 

Čežíková Jana (Mat)

-

-

   

..

..

   

-

-

-

-

 

Čiperová Michaela (Mat)

-

..

..

-

..

-

..

-

-

-

-

   

Dinčovová Alice (Mat)

-

..

Sb

Za

Pu

-

-

-

-

-

-

   

Háp Pavel (Mat)

-

..

..

Cm

-

..

-

-

-

-

-

   

Haviger Jiří (Mat)

-

-

 

-

-

-

   

..

..

..

-

 

Hošková Eva (Mat)

 

-

-

-

 

-

-

-

-

   

-

 

Jacko Martin (Mat)

           

..

-

   

-

   

Králíček Ivo (Mat)

-

..

-

Jc

-

..

..

-

-

 

-

   

Kučerová Stanislava (Mat)

   

Pl

Pe

 

-

   

-

-

-

   

Kutík Vítězslav (Mat)

   

-

Cj

Jc

..

 

-

-

 

-

   

Langerová Blanka (Mat)

-

-

Mh

-

-

..

-

-

-

-

-

-

 

Michalcová Pavlína (Mat)

     

Km

-

..

..

     

-

   

Miškář Dominik (Mat)

-

     

Vk

Mh

..

-

-

-

-

-

 

Mrázová Martina (Mat)

-

..

-

..

-

..

..

-

-

-

-

-

 

Novák František (Mat)

             

-

-

   

-

 

Olívková Magdaléna (Mat)

 

..

Ml

Ro

 

..

   

-

-

-

   

Párová Miroslava (Mat)

           

..

 

-

-

 

-

 

Polednová Jaroslava (Mat)

 

-

..

Sb

..

-

-

-

-

-

-

   

Prokešová Kateřina (Mat)

             

-

-

   

-

 

Roztočilová Irena (Mat)

 

-

Sg

   

..

       

-

-

 

Schejbal Jiří (Mat)

-

-

-

-

-

..

..

-

-

 

-

   

Stejskalová Petra (Mat)

 

..

-

Jn

-

..

-

-

-

-

-

   

Šimůnek Vít (Mat)

   

-

Br

Br

..

             

Štěrbová Iva (Mat)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Vojáček Josef (Mat)

             

-

-

   

-

 

Volek Přemysl (Mat)

   

..

-

 

..

             

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

206

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

       

207

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

208

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

212

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

213

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

   

216

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

   

217

 

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

     

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Čj

 

(108)

změna

Blehová Dagmar

 
 

3.hod

Vo

 

(Aul)

změna

Pozdílková Ladislava

 
 

4.hod

Ze

 

(Aul)

změna

Roztočilová Irena

 
 

5.hod

Aj1

s1

(115)

změna

Zavrzhelová Ivanová Antonia

 
 

6.hod

 

(108)

změna

Malý Lukáš

 

1.B

6.hod

Vv

   

odpadá

 

(Pr)

1.G

0.hod

Lan

Lan

(104)

změna

Špačková Lucie

 
 

1.hod

Vv

svv

(K405)

změna

Párová Miroslava

 
 

2.hod

Vv

svv

(K405)

změna

Párová Miroslava

 
 

3.hod

Ze

 

(107)

supluje

Čapek Miroslav

(Hp)

 

5.hod

Aj1

s2

 

odpadá

 

(Sk)

 

8.hod

AjK

Kajn

 

odpadá

 

(Bd)

 

9.hod

AjK

Kajn

 

odpadá

 

(Bd)

2.A

0.hod

Lan

Lan

(104)

změna

Špačková Lucie

 
 

1.hod

Fj2

sfj

(K105)

změna

Prokešová Kateřina

 
 

1.hod

Nj2

snj

 

odpadá

 

(Mm)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Cj)

2.B

1.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ki)

 

2.hod

 

(115)

supluje

Pozdílková Ladislava

(Ks)

 

3.hod

Aj1

s1

(104)

změna

Zavrzhelová Ivanová Antonia

 
 

3.hod

Aj1

s2

(104)

spojí

Zavrzhelová Ivanová Antonia

(Da)

 

4.hod

Inf

 

(112)

supluje

Vojáček Josef

(Md)

 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Sj)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Sj)

2.G

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(Sp)

 

4.hod

Fy

 

(305)

supluje

Jacko Martin

(Kv)

 

5.hod

Bi

   

odpadá

 

(Hp)

 

8.hod

AjK

Kajn

 

odpadá

 

(Bd)

 

9.hod

AjK

Kajn

 

odpadá

 

(Bd)

2.H

0.hod

Lan

Lan

(104)

změna

Špačková Lucie

 
 

3.hod

Ze

 

(312)

supluje

Roztočilová Irena

(Om)

 

4.hod

Aj1

s2

(313)

změna

Vachuška Pešová Adéla

 
 

5.hod

Ze

   

odpadá

 

(Ro)

 

6.hod

Nj2

snj

 

odpadá

 

(Mm)

3.A

1.hod

Aj1

s1

 

odpadá

 

(Da)

 

2.hod

 

(315)

supluje

Štěrbová Gabriela

(Ro)

 

3.hod

Vo

 

(315)

supluje

Vachuška Pešová Adéla

(Ks)

 

5.hod

Nbv

snb

(304)

změna

Brož Vojtěch

 
 

6.hod

Ma

   

odpadá

 

(Mp)

3.B

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hp)

 

2.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hp)

 

3.hod

Čj

 

(K405)

změna

Blehová Dagmar

 
 

5.hod

Nbv

snb

(304)

změna

Brož Vojtěch

 
 

5.hod

Rlv

srl

 

odpadá

 

(Bo)

 

6.hod

Fy

 

(306)

změna

Křížová Michaela

 

3.G

0.hod

Lan

Lan

(104)

změna

Špačková Lucie

 
 

0.hod

Deuv

Dvu

(115)

změna

Blehová Dagmar

 
 

2.hod

Ch

   

odpadá

 

(Po)

 

3.hod

Rlv

srl

(313)

změna

Melicharová Helena

 
 

4.hod

Zsv

 

(315)

změna

Pozdílková Ladislava

 
 

5.hod

SAj

SA7a

(K105)

změna

Šanderová Blanka

 
 

5.hod

SBi

SB7b

 

odpadá

 

(Ki)

 

5.hod

SDe

SDe7

 

odpadá

 

(Kv)

 

6.hod

SDe

SDe7

(314)

změna

Kutík Vítězslav

 
 

6.hod

SBi

SB7b

 

odpadá

 

(Ki)

 

6.hod

SFy

SFy7

 

odpadá

 

(Jc)

 

6.hod

SAj

SA7a

 

odpadá

 

(Bd)

 

9.hod

Deg

Deg7

 

odpadá

 

(Hg)

 

10.hod

Deg

Deg7

 

odpadá

 

(Hg)

4.A

0.hod

Lan

Lan

(104)

změna

Špačková Lucie

 
 

1.hod

Ma

 

(112)

změna

Malý Lukáš

 
 

2.hod

Ma

 

(K105)

supluje

Malý Lukáš

(Om)

 

3.hod

Fy

 

(306)

supluje

Křížová Michaela

(Mp)

 

4.hod

   

odpadá

 

(Ci)

 

5.hod

Fy

 

(108)

změna

Křížová Michaela

 
 

6.hod

Nbv

snb

(313)

změna

Trojovská Drahovzalo Jana

 
 

6.hod

Rlv

srl

(113)

změna

Volek Přemysl

 

4.B

0.hod

Lan

Lan

(104)

změna

Špačková Lucie

 
 

4.hod

Ch

   

odpadá

 

(Po)

4.G

0.- 12. hod maturity

5.A

0.hod

Lan

Lan

(104)

změna

Špačková Lucie

 
 

1.hod

Čj

   

odpadá

 

(Om)

 

3.hod

Tv

Dív

(TeO)

změna

Burkertová Irena

 
 

3.hod

Tv

Chl

(TeO)

spojí

Burkertová Irena

(Sk)

 

4.hod

Tv

Dív

(TeO)

změna

Burkertová Irena

 
 

4.hod

Tv

Chl

(TeO)

spojí

Burkertová Irena

(Sk)

 

5.hod

Bi

 

(313)

přesun

Jará Nicol

z 16.5. (Po) 8.hod

 

5.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Vp)

 

6.hod

Ma

   

odpadá

 

(Bn)

5.B

2.hod

Aj1

s2

(108)

změna

Zavrzhelová Ivanová Antonia

 
 

2.hod

Aj1

s1

(108)

spojí

Zavrzhelová Ivanová Antonia

(Bd)

 

3.hod

Ma

 

(108)

supluje

Jacko Martin

(Ki)

 

4.hod

Vv

svv

(314)

změna

Voříšková Vendula

 
 

5.hod

Vv

svv

(314)

změna

Voříšková Vendula

 
 

6.hod

   

odpadá

 

(Ci)

 

8.hod

AjK

Kajn

 

odpadá

 

(Bd)

 

9.hod

AjK

Kajn

 

odpadá

 

(Bd)

6.A

1.hod

Ma

 

(115)

změna

Miškář Dominik

 
 

2.hod

Zsv

 

(107)

supluje

Melicharová Helena

(La)

 

3.hod

Aj1

 

(K204)

supluje

Jará Nicol

(Sp)

 

5.hod

Ch

   

odpadá

 

(Sp)

 

6.hod

Ze

   

odpadá

 

(Md)

 

8.hod

AjK

Kajn

 

odpadá

 

(Bd)

 

9.hod

AjK

Kajn

 

odpadá

 

(Bd)

6.B

5.hod

Ma

   

odpadá

 

(Mp)

 

6.hod

Aj1

s2

(312)

změna

Vachuška Pešová Adéla

 
 

8.hod

AjK

Kajn

 

odpadá

 

(Bd)

 

9.hod

AjK

Kajn

 

odpadá

 

(Bd)

7.A

0.hod

Deuv

Dvu

(115)

změna

Blehová Dagmar

 
 

2.hod

Aj1

s2

(305)

spojí

Šanderová Blanka

(Da)

 

3.hod

Aj1

 

(K305)

supluje

Šanderová Blanka

(Po)

 

5.hod

SAj

SA7a

(K105)

změna

Šanderová Blanka

 
 

5.hod

SBi

SB7b

 

odpadá

 

(Ki)

 

5.hod

SDe

SDe7

 

odpadá

 

(Kv)

 

6.hod

SDe

SDe7

(314)

změna

Kutík Vítězslav

 
 

6.hod

SBi

SB7b

 

odpadá

 

(Ki)

 

6.hod

SFy

SFy7

 

odpadá

 

(Jc)

 

6.hod

SAj

SA7a

 

odpadá

 

(Bd)

 

9.hod

Deg

Deg7

 

odpadá

 

(Hg)

 

10.hod

Deg

Deg7

 

odpadá

 

(Hg)

7.B

0.hod

Deuv

Dvu

(115)

změna

Blehová Dagmar

 
 

3.hod

Aj1

 

(314)

supluje

Čežíková Jana

(Kv)

 

4.hod

Rlv

srl

 

odpadá

 

(Bo)

 

5.hod

SAj

SA7a

(K105)

změna

Šanderová Blanka

 
 

5.hod

SBi

SB7b

 

odpadá

 

(Ki)

 

5.hod

SDe

SDe7

 

odpadá

 

(Kv)

 

6.hod

SDe

SDe7

(314)

změna

Kutík Vítězslav

 
 

6.hod

SBi

SB7b

 

odpadá

 

(Ki)

 

6.hod

SFy

SFy7

 

odpadá

 

(Jc)

 

6.hod

SAj

SA7a

 

odpadá

 

(Bd)

8.A

0.- 12. hod maturity

8.B

0.- 12. hod maturity

PO 20/6 AKADEMIE BiGy: Odvážlivci (třídy, kolektivy, příp. jednotlivci), kteří mají chuť vystoupit (tanec, divadlo, hudba) na předcovidově "tradiční" oslavě konce školního roku ve Filharmonii HK, nechť se hlásí u S. Kučerové do konce května. V rámci akademie, která začíná 20/6 v 16:00, proběhne také ocenění největších studentských úspěchů.

ČT 19/5: 7:00, kostel Nanebevzetí P. Marie, mše sv. za 4.A. Všichni jste srdečně zváni!

ČT 26/5: PROJEKTOVÝ DEN PRO VG, přihlašování od ST 4/5 21:00 do PO 9/5 21:00. Anotace projektů a pokyny k přihlašování naleznete na webových stránkách školy a dotykových nástěnkách.

 

Zpracováno v systému Bakaláři

 

Studentská konference

pro studenty sext a septim

Ohlédnutí za školní akademií

 

Seznamy učebnic pro šk. rok 2022/23