Změny v rozvrhu

 
 

Úterý 17.5.2022 (Sudý týden)

datum výpisu: 19.5.2022 (11:05)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

2.G

               

ODP

       

4.G

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

7.A

 

ODP

                     

8.A

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

8.B

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Tužilová Kristýna (ŠKO)

     

Sg

Br

               

Bouma Ondřej (Mat)

-

-

-

..

..

-

..

..

-

-

-

   

Brož Vojtěch (OST)

                 

..

     

Brož Vojtěch (Mat)

             

-

..

 

-

   

Burch David (Mat)

       

-

-

-

-

..

..

-

   

Čapek Miroslav (Mat)

   

-

-

 

-

..

   

..

-

   

Čežíková Jana (Mat)

       

Vp

..

..

 

-

-

-

   

Čiperová Michaela (Mat)

-

..

Bz

Jc

-

-

-

-

-

-

-

   

Dinčovová Alice (Mat)

-

..

Za

-

-

Sk

-

-

-

-

-

   

Háp Pavel (Mat)

-

..

..

Sk

Br

..

-

-

-

..

-

   

Hošková Eva (Mat)

-

-

-

   

-

-

 

-

-

-

   

Králíček Ivo (Mat)

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Kučerová Stanislava (Mat)

   

-

..

     

-

-

 

-

   

Kutík Vítězslav (Mat)

   

..

-

-

..

-

-

..

-

-

   

Langerová Blanka (Mat)

-

..

..

..

..

-

..

..

-

-

-

   

Melicharová Helena (OST)

                 

..

     

Melicharová Helena (Mat)

             

-

..

 

-

   

Mrázová Martina (Mat)

-

..

..

-

..

..

-

-

-

-

-

   

Novák František (Mat)

             

-

-

 

-

   

Olívková Magdaléna (Mat)

   

..

Mp

 

-

 

-

-

 

-

   

Vachuška Pešová Adéla (LEK)

 

-

 

Vk

Ne

..

..

-

..

-

     

Vachuška Pešová Adéla (ROD)

   

Ps

                   

Polednová Jaroslava (Mat)

-

-

-

Lp

..

-

..

..

   

-

   

Pozdílková Ladislava (Mat)

     

Ml

Bl

-

..

-

-

 

-

   

Prokešová Kateřina (Mat)

             

-

-

 

-

   

Roztočilová Irena (Mat)

   

..

-

 

..

..

   

-

-

   

Schejbal Jiří (Mat)

-

..

..

Pr

-

Br

Br

-

-

-

-

   

Stejskalová Petra (Mat)

-

-

..

Sb

-

Bn

-

-

   

-

   

Šimůnek Vít (Mat)

               

-

 

-

   

Štěrbová Iva (Mat)

-

-

Vv

Ss

-

-

..

-

..

..

-

   

Volek Přemysl (Mat)

             

..

-

 

-

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

206

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

       

207

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

208

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

212

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

213

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

   

216

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

   

217

 

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

     

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Ma

 

(K405)

změna

Vojáčková Jaroslava

 
 

3.hod

Čj

 

(315)

změna

Blehová Dagmar

 
 

4.hod

Rlv

srl

(311)

změna

Melicharová Helena

 
 

5.hod

Vv

 

(K405)

změna

Párová Miroslava

 
 

6.hod

Vv

 

(K405)

změna

Párová Miroslava

 

1.B

3.hod

Vv

 

(K204)

supluje

Párová Miroslava

(Sj)

 

5.hod

Tv

Chl

(TeO)

spojí

Burkertová Irena

(Sj)

 

5.hod

Tv

Dív

(TeO)

změna

Burkertová Irena

 
 

6.hod

Tv

Chl

(TeO)

spojí

Burkertová Irena

(Sj)

 

6.hod

Tv

Dív

(TeO)

změna

Burkertová Irena

 

1.G

3.hod

Nj2

snj

(107)

supluje

Špuláková Štěpánka

(Si)

 

5.hod

Zsv

 

(K305)

supluje

Beneš Petr

(Sp)

 

7.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Bo)

 

8.hod

Nbv

snb

 

odpadá

 

(Bz)

 

8.hod

Rlv

srl

 

odpadá

 

(Mh)

 

9.hod

Bi

   

odpadá

 

(Hp)

2.A

1.hod

Aj1

s1

(312)

změna

Šanderová Blanka

 
 

8.hod

Vv

 

(315)

změna

Blehová Dagmar

 
 

9.hod

Vv

 

(315)

změna

Blehová Dagmar

 

2.B

1.hod

Ma

 

(115)

změna

Malý Lukáš

 
 

2.hod

Aj1

s1

(115)

změna

Zavrzhelová Ivanová Antonia

 
 

2.hod

Aj1

s2

(115)

spojí

Zavrzhelová Ivanová Antonia

(Da)

 

3.hod

Ma

 

(112)

supluje

Malý Lukáš

(Pl)

 

4.hod

Čj

 

(Aul)

změna

Kučerová Stanislava

 
 

5.hod

Rlv

srl

(Aul)

změna

Melicharová Helena

 
 

6.hod

Ze

 

(315)

změna

Miškář Dominik

 

2.G

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Kv)

 

4.hod

Inf

s2

(310)

spojí

Němec Radek

(Pe)

 

5.hod

Bi

   

odpadá

 

(Hp)

 

7.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Vp)

 

9.hod

Nbv

snb

 

odpadá

 

(Bz)

 

9.hod

Rlv

srl

 

odpadá

 

(Mh)

 

8. hod odpadá

2.H

3.hod

Ma

 

(312)

supluje

Michalcová Pavlína

(Om)

 

5.hod

Rlv

srl

(315)

přesun

Volek Přemysl

z 9.hod

 

5.hod

Ze

   

odpadá

 

(Ro)

 

8.hod

   

odpadá

 

(Kv)

 

9.hod

Nbv

snb

 

odpadá

 

(Bz)

 

9.hod

Rlv

srl

 

přesun >>

 

na 5.hod

3.A

2.hod

Nj2

snj1

(315)

změna

Voříšková Vendula

 
 

2.hod

Nj2

snj2

(315)

spojí

Voříšková Vendula

(Si)

 

3.hod

Tv

Dív

(TeB)

supluje

Štěrbová Gabriela

(Tu)

 

3.hod

Tv

Chl

(TeO)

supluje

Šimůnek Vít

(Hp)

 

4.hod

Tv

Dív

(TeO)

supluje

Burkertová Irena

(Tu)

 

4.hod

Tv

Chl

(TeO)

spojí

Burkertová Irena

(Hp)

 

6.hod

Vo

   

odpadá

 

(Pe)

 

8.hod

KAJz

KA34

 

odpadá

 

(Bd)

3.B

2.hod

Hv

 

(108)

supluje

Pádrová Šárka

(Pe)

 

3.hod

Ma

 

(108)

změna

Vojáčková Jaroslava

 
 

4.hod

Čj

 

(108)

supluje

Blehová Dagmar

(Pl)

 

5.hod

Fj2

sfj

(312)

změna

Prokešová Kateřina

 
 

6.hod

Ze

   

odpadá

 

(Ro)

 

8.hod

KAJz

KA34

 

odpadá

 

(Bd)

3.G

1.hod

Čj

   

odpadá

 

(Ci)

 

2.hod

Nj2

snj

 

odpadá

 

(Mm)

 

4.hod

Ma

   

odpadá

 

(Po)

 

5.hod

   

odpadá

 

(Kv)

 

6.hod

Aj1

s1

 

odpadá

 

(Cm)

 

6.hod

Aj1

s2

 

odpadá

 

(Cj)

 

8.hod

SAj

SA7b

(314)

změna

Šanderová Blanka

 
 

8.hod

SŠj

SeŠj

(304)

změna

Vacková Blanka

 
 

8.hod

SNj

SeNj

 

odpadá

 

(Si)

 

9.hod

SŠj

SeŠj

(304)

změna

Vacková Blanka

 
 

9.hod

SAj

SA7b

 

odpadá

 

(Bd)

 

9.hod

SNj

SeNj

 

odpadá

 

(Si)

4.A

1.hod

Vo

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

Vo

 

(Aul)

přesun

Melicharová Helena

z 1.hod

 

2.hod

Čj

   

odpadá

 

(Om)

 

3.hod

Hv

 

(113)

supluje

Ločárková Petra

(Po)

 

5.hod

Ze

 

(306)

změna

Miškář Dominik

 
 

6.hod

Ma

 

(306)

změna

Malý Lukáš

 
 

8.hod

KAJz

KA34

 

odpadá

 

(Bd)

4.B

1.hod

Aj1

s2

 

odpadá

 

(Da)

 

4.hod

Vv

 

(115)

změna

Voříšková Vendula

 
 

6.hod

   

odpadá

 

(Pl)

 

8.hod

KAJz

KA34

 

odpadá

 

(Bd)

4.G

0.- 12. hod maturity

5.A

3.hod

Ze

 

(313)

supluje

Šanderová Blanka

(Sp)

 

6.hod

Nj2

snj1

 

odpadá

 

(Si)

5.B

1.hod

Ma

   

odpadá

 

(Ki)

 

2.hod

Ch

   

odpadá

 

(Sp)

 

3.hod

Zsv

   

odpadá

 

(La)

 

4.hod

Čj

   

odpadá

 

(La)

 

6.hod

Nj2

snj1

 

odpadá

 

(Si)

 

8.hod

Aj1

s1

 

odpadá

 

(Pe)

 

9.hod

Ze

   

odpadá

 

(Cm)

6.A

1.hod

Vv

svv

(108)

změna

Blehová Dagmar

 
 

2.hod

Vv

svv

(112)

změna

Blehová Dagmar

 
 

3.hod

Fy

 

(115)

supluje

Jacko Martin

(Ci)

 

5.hod

Nj2

snj

(313)

změna

Voříšková Vendula

 

6.B

2.hod

Fy

 

(107)

přesun

Jacko Martin

z 9.hod

 

2.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ki)

 

3.hod

Inf

s2

(K105)

spojí

Vojáček Josef

(Pe)

 

5.hod

Nj2

snj

 

odpadá

 

(Mm)

 

9.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 2.hod

7.A

2.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hp)

 

2.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ro)

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Ks)

 

5.hod

Aj1

s2

(115)

supluje

Šimůnek Vít

(Da)

 

8.hod

SAj

SA7b

(314)

změna

Šanderová Blanka

 
 

8.hod

SŠj

SeŠj

(304)

změna

Vacková Blanka

 
 

8.hod

SNj

SeNj

 

odpadá

 

(Si)

 

9.hod

SŠj

SeŠj

(304)

změna

Vacková Blanka

 
 

9.hod

SAj

SA7b

 

odpadá

 

(Bd)

 

9.hod

SNj

SeNj

 

odpadá

 

(Si)

 

1. hod odpadá

7.B

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Sj)

 

2.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Sj)

 

3.hod

Nj2

snj

(304)

změna

Voříšková Vendula

 
 

5.hod

Aj1

s1

 

odpadá

 

(Cj)

 

5.hod

Aj1

s2

 

odpadá

 

(Pe)

 

6.hod

Rlv

srl

 

odpadá

 

(Bo)

 

8.hod

SAj

SA7b

(314)

změna

Šanderová Blanka

 
 

8.hod

SŠj

SeŠj

(304)

změna

Vacková Blanka

 
 

8.hod

SNj

SeNj

 

odpadá

 

(Si)

 

9.hod

SŠj

SeŠj

(304)

změna

Vacková Blanka

 
 

9.hod

SAj

SA7b

 

odpadá

 

(Bd)

 

9.hod

SNj

SeNj

 

odpadá

 

(Si)

8.A

0.- 12. hod maturity

8.B

0.- 12. hod maturity

PO 20/6 AKADEMIE BiGy: Odvážlivci (třídy, kolektivy, příp. jednotlivci), kteří mají chuť vystoupit (tanec, divadlo, hudba) na předcovidově "tradiční" oslavě konce školního roku ve Filharmonii HK, nechť se hlásí u S. Kučerové do konce května. V rámci akademie, která začíná 20/6 v 16:00, proběhne také ocenění největších studentských úspěchů.

ČT 19/5: 7:00, kostel Nanebevzetí P. Marie, mše sv. za 4.A. Všichni jste srdečně zváni!

ČT 26/5: PROJEKTOVÝ DEN PRO VG, přihlašování od ST 4/5 21:00 do PO 9/5 21:00. Anotace projektů a pokyny k přihlašování naleznete na webových stránkách školy a dotykových nástěnkách.

 

Zpracováno v systému Bakaláři

 

Studentská konference

pro studenty sext a septim

Ohlédnutí za školní akademií

 

Seznamy učebnic pro šk. rok 2022/23