Změny v rozvrhu

 
 

Pátek 14.9.2018 (Lichý týden)

datum výpisu: 13.9.2018 (10:40)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

3.G

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

7.A

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

7.B

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Blehová Dagmar (LEK)

     

-

-

-

-

-

         

Bouma Ondřej (ŠKO)

   

-

-

-

Sp

-

-

-

-

     

Burkertová Irena (TVK)

-

Zl

Jc

Ci

Vp

-

-

-

         

Čapek Miroslav (TVK)

..

..

Sb

Ne

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Háp Pavel (TVK)

-

-

-

Kr

Mm

Ml

..

-

-

-

-

-

-

Kafková Irena (TVK)

-

..

-

-

-

Kr

Kr

-

-

-

-

-

-

Miškář Dominik (LEK)

   

Sp

-

-

Jc

             

Roztočilová Irena (TVK)

-

..

..

Po

Po

Ml

..

-

-

-

-

-

-

Schejbal Jiří (TVK)

-

..

..

Ci

Vp

Kr

Kr

-

-

-

-

-

-

Šimůnek Vít (TVK)

-

..

Ne

Dj

Pe

-

Zl

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

206

 

OPR

OPR

OPR

OPR

OPR

OPR

OPR

OPR

OPR

     

304

 

OPR

OPR

OPR

OPR

OPR

             

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

2.hod

Aj1

s1

(311)

spojí

Šanderová Blanka

(Cm)

 

2.hod

Aj1

s2

(311)

změna

Šanderová Blanka

 

1.G

2.hod

Inf

s1

(112)

spojí

Němec Radek

(Sk)

 

2.hod

Inf

s2

(112)

změna

Němec Radek

 
 

3.hod

Čj

Dív

(212)

supluje

Čiperová Michaela

(Br)

 

3.hod

Čj

Chl

(212)

spojí

Čiperová Michaela

(Sj)

 

4.hod

Zsv

Dív

(315)

supluje

Volek Přemysl

(Br)

 

4.hod

Zsv

Chl

(315)

spojí

Volek Přemysl

(Sj)

 

8.hod

AjK

KAj

(115)

změna

Dijkman James

 
 

9.hod

AjK

KAj

(115)

změna

Dijkman James

 

2.A

2.hod

Fy

 

(313)

supluje

Jacko Martin

(Br)

2.B

3.hod

Inf

s1

(112)

spojí

Němec Radek

(Cm)

2.G

8.hod

AjK

KAj

(115)

změna

Dijkman James

 
 

9.hod

AjK

KAj

(115)

změna

Dijkman James

 

3.A

2.hod

Aj1

s2

(217)

změna

Zapadlo Lukáš

 
 

3.hod

Ch

 

(208)

supluje

Polednová Jaroslava

(Ro)

3.B

4.hod

Ch

 

(208)

supluje

Polednová Jaroslava

(Ro)

 

5.hod

Ma

Chl

(104)

supluje

Malý Lukáš

(Hp)

 

5.hod

Ma

Dív

(104)

spojí

Malý Lukáš

(Ro)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hp)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ro)

3.G

0.- 12. hod tělovýchovná akce

4.A

3.hod

Bi

 

(107)

supluje

Králíček Ivo

(Hp)

 

5.hod

Fy

 

(306)

supluje

Jacko Martin

(Md)

4.B

2.hod

Ch

 

(306)

supluje

Stejskalová Petra

(Md)

4.G

0.hod

SZe

SZe

 

odpadá

 

(Cm)

 

1.hod

Pr

SPr

(305)

změna

Petrů Petra

 
 

2.hod

Pr

SPr

(305)

změna

Petrů Petra

 
 

5.hod

Paj

PAja

(112)

změna

Dinčovová Alice

 
 

5.hod

Som

Soma

(107)

spojí

Králíček Ivo

(Sj)

 

6.hod

Paj

PAja

(112)

změna

Dinčovová Alice

 
 

6.hod

Som

Soma

(107)

spojí

Králíček Ivo

(Sj)

5.A

3.hod

Aj1

s2

(205)

spojí

Dijkman James

(Sk)

 

8.hod

AjK

KAj

(115)

změna

Dijkman James

 
 

9.hod

AjK

KAj

(115)

změna

Dijkman James

 

5.B

1.hod

Ze

   

odpadá

 

(Cm)

 

8.hod

AjK

KAj

(115)

změna

Dijkman James

 
 

9.hod

AjK

KAj

(115)

změna

Dijkman James

 

6.A

1.hod

Bi

 

(107)

výměna

Králíček Ivo

z 13.9. (Čt) 3.hod

 

1.hod

Ma

   

výměna >>

 

na 13.9. (Čt) 3.hod

 

5.hod

Ch

 

(108)

supluje

Stejskalová Petra

(Bo)

 

6.hod

Aj1

s2

(115)

supluje

Zapadlo Lukáš

(Sk)

 

8.hod

AjK

KAj

(115)

změna

Dijkman James

 
 

9.hod

AjK

KAj

(115)

změna

Dijkman James

 

6.B

1.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ki)

7.A

0.- 12. hod tělovýchovná akce

7.B

0.- 12. hod tělovýchovná akce

8.A

0.hod

SZe

SZe

 

odpadá

 

(Cm)

 

1.hod

Pr

SPr

(305)

změna

Petrů Petra

 
 

2.hod

Pr

SPr

(305)

změna

Petrů Petra

 
 

3.hod

Aj1

s2

(217)

změna

Dinčovová Alice

 
 

5.hod

Paj

PAja

(112)

změna

Dinčovová Alice

 
 

5.hod

Som

Somb

(107)

supluje

Králíček Ivo

(Ki)

 

6.hod

Paj

PAja

(112)

změna

Dinčovová Alice

 
 

6.hod

Som

Somb

(107)

supluje

Králíček Ivo

(Ki)

8.B

0.hod

SZe

SZe

 

odpadá

 

(Cm)

 

1.hod

Pr

SPr

(305)

změna

Petrů Petra

 
 

2.hod

Pr

SPr

(305)

změna

Petrů Petra

 
 

3.hod

Čj

 

(303)

změna

Hošková Eva

 
 

4.hod

Aj1

s2

(115)

změna

Dijkman James

 
 

4.hod

Aj1

s1

(112)

supluje

Pešová Adéla

(Sk)

 

5.hod

Som

Soma

(107)

spojí

Králíček Ivo

(Sj)

 

5.hod

Som

Somb

(107)

supluje

Králíček Ivo

(Ki)

 

6.hod

Som

Soma

(107)

spojí

Králíček Ivo

(Sj)

 

6.hod

Som

Somb

(107)

supluje

Králíček Ivo

(Ki)

Info pro studentky nižšího gymnázia: Od ST 19/9 se bude u nás na BiGy scházet každou středu mezi 15:00 - 16:00 dívčí "spolčo", které povede sestra salesiánka Hanka Koudelková. Pokud máte zájem se takto pravidelně a neformálně setkávat a vzájemně se inspirovat s věřícími vrstevníky z naší školy, pište, či volejte na hkoudelkova@volny.cz, či na tel: 728 941 219.

Info pro studenty, kteří se neúčastní STK: Studenti se po příchodu do školy každý den ráno nahlásí v kanceláři školy a následně mají výuku podle rozvrhu nižšího ročníku (7A dle 6A, 3G dle 2G, 7B dle 6B).

Výuka konverzace v angličtině s rodilým mluvčím pro nižší gymnázium začíná v týdnu od 10. září.
prima A čtvrtek 12:40 - 13:25 (učebna 205)
prima B čtvrtek 13:30 - 14:15 (učebna 205)
tercie, kvarty středa 13:30 - 14:15 (učebna 216)
sekundy středa 14:20 - 15:05 (učebna 216)

Adaptační kurzy:
*1.A 24 - 25/9* *1.B 26 - 27/9*

ČT 20/9 7:00:Srdečně vás zveme na gymnaziální mši svatou do kostela Panny Marie.

INFO pro milovníky divadla: Kupóny na představení festivalu Čekání na Václava jsou zdarma k dispozici u p. Blehové. Přijďte si co nejdříve!
21/9: BIGYFEST

 

Zpracováno v systému Bakaláři

 

Národní divadlo pro studenty VG a kvart

 

Lyžařský kurz - ALPY

Volitelný lyžařský kurz pro studenty ze sext, septim a oktáv.

Logická olympiáda