Změny v rozvrhu

 
 

Čtvrtek 13.9.2018 (Lichý týden)

datum výpisu: 12.9.2018 (11:11)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

3.B

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

       

3.G

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

7.A

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

7.B

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Blehová Dagmar (OST)

         

-

-

-

         

Bouma Ondřej (ŠKO)

   

-

..

..

..

-

-

Kr

-

     

Burkertová Irena (TVK)

-

-

-

-

-

-

-

-

         

Čapek Miroslav (TVK)

-

Pe

-

-

Pe

-

-

..

-

..

-

-

-

Háp Pavel (TVK)

-

..

..

-

-

Mh

..

-

-

..

-

-

-

Kafková Irena (TVK)

-

..

..

Ks

Sp

Mh

..

-

..

..

-

-

-

Kopecký Tomáš (PedD)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Malý Lukáš (PedD)

-

-

Da

Pl

-

-

..

-

-

       

Polednová Jaroslava (LEK)

   

Vp

-

                 

Roztočilová Irena (TVK)

-

Ci

..

Bl

-

Ci

-

-

-

-

-

-

-

Schejbal Jiří (TVK)

-

-

-

Ks

Sp

-

-

-

-

-

-

-

-

Šanderová Blanka (OST)

         

..

-

-

-

-

     

Šimůnek Vít (TVK)

-

..

-

-

Dj

Dj

-

-

..

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

206

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

   

304

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Kopecký Tomáš

0.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Malý Lukáš

0.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

0.hod

Ijn

ijn

(208)

změna

Vacková Blanka

 
 

2.hod

Aj1

 

(207)

supluje

Dinčovová Alice

(Ml)

 

4.hod

Aj1

s2

(314)

supluje

Pešová Adéla

(Cm)

1.B

0.hod

Ijn

ijn

(208)

změna

Vacková Blanka

 

1.G

2.hod

Zsv

 

(216)

supluje

Volek Přemysl

(Po)

 

9.hod

Ze

   

odpadá

 

(Cm)

2.A

1.hod

 

(208)

supluje

Čiperová Michaela

(Ro)

2.B

1.hod

Aj1

s1

(313)

supluje

Pešová Adéla

(Cm)

 

1.hod

Aj1

s2

(217)

změna

Jelínková Alena

 
 

5.hod

 

(208)

supluje

Čiperová Michaela

(Ro)

2.G

9.hod

Bi

   

odpadá

 

(Hp)

3.A

3.hod

 

(216)

supluje

Pozdílková Ladislava

(Ml)

3.B

0.- 8. hod kurz

3.G

0.- 12. hod tělovýchovná akce

4.A

3.hod

Čj

 

(208)

supluje

Blehová Dagmar

(Ro)

 

5.hod

Vo

Chl

(Aul)

supluje

Melicharová Helena

(Hp)

 

5.hod

Vo

Dív

(Aul)

spojí

Melicharová Helena

(Ki)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hp)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ki)

4.B

0.hod

Ijn

ijn

(208)

změna

Vacková Blanka

 
 

3.hod

Čj

Chl

(113)

spojí

Kučerová Stanislava

(Sj)

 

3.hod

Čj

Dív

(113)

supluje

Kučerová Stanislava

(Ki)

 

4.hod

Bi

Chl

(107)

spojí

Stejskalová Petra

(Sj)

 

4.hod

Bi

Dív

(107)

supluje

Stejskalová Petra

(Ki)

4.G

3.hod

Aj1

s2

(108)

změna

Dinčovová Alice

 
 

6.hod

Spol

SPo8

(306)

změna

Volek Přemysl

 
 

7.hod

Spol

SPo8

(306)

změna

Volek Přemysl

 

5.A

1.hod

Aj1

s2

 

odpadá

 

(Sk)

 

2.hod

Aj1

s1

(217)

změna

Zapadlo Lukáš

 
 

7.hod

Fy

 

(205)

přesun

Miškář Dominik

z 8.hod

 

7.hod

Ze

   

odpadá

 

(Cm)

 

8.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 7.hod

5.B

0.hod

Ijn

ijn

(208)

změna

Vacková Blanka

 
 

5.hod

Nj2

snj

 

odpadá

 

(Bo)

 

8.hod

Aj1

s1

 

odpadá

 

(Sk)

6.A

0.hod

Ijn

ijn

(208)

změna

Vacková Blanka

 
 

3.hod

Ma

 

(107)

výměna

Králíček Ivo

z 14.9. (Pá) 1.hod

 

3.hod

Bi

   

výměna >>

 

na 14.9. (Pá) 1.hod

 

5.hod

Bi

 

(306)

změna

Králíček Ivo

(Md)

 

7.hod

Šj2

sšj

(208)

změna

Vacková Blanka

 
 

8.hod

Bi

 

(208)

supluje

Králíček Ivo

(Bo)

6.B

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hp)

 

1.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ki)

 

2.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hp)

 

2.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ki)

 

5.hod

Aj1

s1

(104)

supluje

Dijkman James

(Sk)

 

7.hod

Šj2

sšj

(208)

změna

Vacková Blanka

 

7.A

0.- 12. hod tělovýchovná akce

7.B

0.- 12. hod tělovýchovná akce

8.A

4.hod

Aj1

s2

(312)

změna

Dinčovová Alice

 
 

6.hod

Spol

SPo8

(306)

změna

Volek Přemysl

 
 

7.hod

Spol

SPo8

(306)

změna

Volek Přemysl

 

8.B

1.hod

Čj

 

(104)

změna

Hošková Eva

 
 

2.hod

Rlv

srl

(104)

změna

Pozdílková Ladislava

 
 

3.hod

Šj2

sšj

(115)

změna

Průšová Kateřina

 
 

4.hod

Aj1

s1

(JaO)

supluje

Dijkman James

(Sk)

 

4.hod

Aj1

s2

(115)

změna

Jelínková Alena

 
 

6.hod

Spol

SPo8

(306)

změna

Volek Přemysl

 
 

7.hod

Spol

SPo8

(306)

změna

Volek Přemysl

 

Pedagogický dohled u třídy:

3.B, 0.- 8. hod - Kopecký Tomáš, Malý Lukáš

Info pro studentky nižšího gymnázia: Od ST 19/9 se bude u nás na BiGy scházet každou středu mezi 15:00 - 16:00 dívčí "spolčo", které povede sestra salesiánka Hanka Koudelková. Pokud máte zájem se takto pravidelně a neformálně setkávat a vzájemně se inspirovat s věřícími vrstevníky z naší školy, pište, či volejte na hkoudelkova@volny.cz, či na tel: 728 941 219.

Info pro studenty, kteří se neúčastní STK: Studenti se po příchodu do školy každý den ráno nahlásí v kanceláři školy a následně mají výuku podle rozvrhu nižšího ročníku (7A dle 6A, 3G dle 2G, 7B dle 6B).

Výuka konverzace v angličtině s rodilým mluvčím pro nižší gymnázium začíná v týdnu od 10. září.
prima A čtvrtek 12:40 - 13:25 (učebna 205)
prima B čtvrtek 13:30 - 14:15 (učebna 205)
tercie, kvarty středa 13:30 - 14:15 (učebna 216)
sekundy středa 14:20 - 15:05 (učebna 216)

Adaptační kurzy:
*3.A 11-12/9* *3.B 12-13/9* *1.A 24 - 25/9* *1.B 26 - 27/9*

ČT 13/9 7:00:Srdečně vás zveme na gymnaziální mši svatou do kostela Panny Marie. O hudební doprovod se postará nadějný charismatický varhaník Vít Berger ze 4G.

INFO pro milovníky divadla: Kupóny na představení festivalu Čekání na krále jsou zdarma k dispozici u p. Blehové. Přijďte si co nejdříve!
21/9: BIGYFEST

 

Zpracováno v systému Bakaláři

 

Zájezd do Španělska

 

Třídní schůzky

 

Přírodovědná exkurze do Španělska