Změny v rozvrhu

 
 

Středa 12.9.2018 (Lichý týden)

datum výpisu: 12.9.2018 (8:13)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

3.A

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

 

3.B

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

kurz

       

3.G

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

7.A

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

7.B

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

TVK

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Beneš Petr (Mat)

         

..

..

-

-

-

-

   

Bouma Ondřej (ŠKO)

       

-

Re

Kr

-

-

-

     

Burkertová Irena (TVK)

-

..

..

..

..

..

..

-

         

Čapek Miroslav (TVK)

..

Sb

-

Da

Fu

-

-

-

-

-

-

-

-

Čiperová Michaela (Mat)

         

-

Vo

-

-

-

-

   

Dijkman James (Mat)

             

-

-

       

Dinčovová Alice (Mat)

             

-

-

       

Háp Pavel (TVK)

-

..

-

..

..

..

..

-

-

-

-

-

-

Hošková Eva (Mat)

         

-

-

-

         

Jacko Martin (ŠKO)

       

-

La

-

-

-

       

Kafková Irena (TVK)

-

..

-

..

-

-

..

-

-

-

-

-

-

Kopecký Tomáš (PedD)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

 

Králíček Ivo (Mat)

             

-

         

Kutík Vítězslav (Mat)

         

-

 

-

-

-

     

Langerová Blanka (Mat)

               

-

-

     

Malý Lukáš (PedD)

-

..

-

-

Sp

..

..

-

-

       

Párová Miroslava (Mat)

         

>>

-

-

   

-

   

Polednová Jaroslava (Mat)

               

-

-

-

   

Pozdílková Ladislava (PedD)

-

..

Po

..

-

..

..

-

-

-

-

-

 

Rejchrtová Eva (LEK)

   

Vb

..

                 

Roztočilová Irena (TVK)

-

-

-

Bl

-

..

..

-

-

-

-

-

-

Schejbal Jiří (TVK)

-

..

..

-

Kr

Mp

-

-

-

-

-

-

-

Stejskalová Petra (Mat)

           

..

-

         

Šimůnek Vít (TVK)

-

Zl

-

..

Pe

-

Sb

-

-

-

-

-

-

Vojáčková Jaroslava (Mat)

               

-

-

     

Volek Přemysl (Mat)

               

-

-

     

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

206

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

   

217

         

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

 

304

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

ŠKO

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Kopecký Tomáš

0.- 11. hod Obecný pedagogický dozor

Malý Lukáš

0.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Pozdílková Ladislava

0.- 11. hod Obecný pedagogický dozor

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Aj1

s2

(217)

supluje

Šanderová Blanka

(Cm)

 

3.hod

Vv

 

(314)

supluje

Blehová Dagmar

(Ro)

 

5.hod

Hv

 

(Aul)

navíc

Novák František

 
 

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Br)

 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hp)

 

6.hod

 

(314)

navíc

Frélichová Daniela

 
 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Br)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hp)

1.B

4.hod

Aj1

s1

(311)

supluje

Fučíková Dana

(Cm)

 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hp)

 

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ro)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hp)

 

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ro)

1.G

6.hod

Aj1

s1

(104)

supluje

Šanderová Blanka

(Sk)

2.A

6.hod

Ma

 

(313)

supluje

Vojáčková Jaroslava

(Ci)

2.B

3.hod

Aj1

s1

(217)

supluje

Dinčovová Alice

(Cm)

 

5.hod

Ma

 

(107)

supluje

Michalcová Pavlína

(Sj)

 

8.hod

Rjn

Rjn

(312)

změna

Rejchrtová Eva

 
 

9.hod

Rjn

Rjn

(312)

změna

Rejchrtová Eva

 

2.G

1.hod

Bi

   

odpadá

 

(Hp)

 

8.hod

Rjn

Rjn

(312)

změna

Rejchrtová Eva

 
 

9.hod

Rjn

Rjn

(312)

změna

Rejchrtová Eva

 

3.A

0.- 11. hod kurz

3.B

0.- 8. hod kurz

3.G

0.- 12. hod tělovýchovná akce

4.A

6.hod

Aj1

s2

(115)

změna

Fučíková Dana

 

4.B

2.hod

Šj2

sšj

(108)

změna

Vacková Blanka

 
 

2.hod

Nj2

snj

(108)

spojí

Vacková Blanka

(Re)

 

4.hod

Bi

 

(113)

supluje

Stejskalová Petra

(Ml)

4.G

0.hod

SZe

SZe

 

odpadá

 

(Cm)

 

2.hod

Ma

 

(Aul)

supluje

Polednová Jaroslava

(Pl)

 

3.hod

Nj2

snj

 

odpadá

 

(Re)

5.A

8.hod

Rjn

Rjn

(312)

změna

Rejchrtová Eva

 
 

9.hod

Rjn

Rjn

(312)

změna

Rejchrtová Eva

 

5.B

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Sj)

 

1.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Br)

 

2.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Sj)

 

2.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Br)

 

4.hod

Aj1

s1

(JaO)

supluje

Pešová Adéla

(Sk)

 

5.hod

Nj2

snj

(207)

supluje

Rejchrtová Eva

(Bo)

 

6.hod

Rlv

srl

 

odpadá

 

(Pl)

 

8.hod

Rjn

Rjn

(312)

změna

Rejchrtová Eva

 
 

9.hod

Rjn

Rjn

(312)

změna

Rejchrtová Eva

 

6.A

6.hod

Ma

 

(107)

supluje

Králíček Ivo

(Bo)

6.B

1.hod

Aj1

s1

(312)

supluje

Zapadlo Lukáš

(Sk)

 

5.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Pl)

 

6.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ki)

7.A

0.- 12. hod tělovýchovná akce

7.B

0.- 12. hod tělovýchovná akce

8.A

0.hod

SZe

SZe

 

odpadá

 

(Cm)

 

2.hod

Aj1

s2

(217)

změna

Dinčovová Alice

 
 

3.hod

Čj

 

(315)

přesun

Párová Miroslava

z 5.hod

 

3.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Pl)

 

5.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 3.hod

8.B

0.hod

SZe

SZe

 

odpadá

 

(Cm)

 

1.hod

Čj

 

(315)

změna

Hošková Eva

 
 

2.hod

Čj

 

(315)

změna

Hošková Eva

 
 

3.hod

Zsv

 

(104)

změna

Langerová Blanka

 
 

4.hod

Aj1

s2

(104)

změna

Jelínková Alena

 
 

5.hod

Zsv

 

(104)

supluje

Langerová Blanka

(Jc)

 

8.hod

Rjn

Rjn

(312)

změna

Rejchrtová Eva

 
 

9.hod

Rjn

Rjn

(312)

změna

Rejchrtová Eva

 

Pedagogický dohled u třídy:

3.A, 0.- 11. hod - Kopecký Tomáš, Pozdílková Ladislava

3.B, 0.- 8. hod - Kopecký Tomáš, Malý Lukáš

Info pro studentky nižšího gymnázia: Od ST 19/9 se bude u nás na BiGy scházet každou středu mezi 15:00 - 16:00 dívčí "spolčo", které povede sestra salesiánka Hanka Koudelková. Pokud máte zájem se takto pravidelně a neformálně setkávat a vzájemně se inspirovat s věřícími vrstevníky z naší školy, pište, či volejte na hkoudelkova@volny.cz, či na tel: 728 941 219.

Info pro studenty, kteří se neúčastní STK: Studenti se po příchodu do školy každý den ráno nahlásí v kanceláři školy a následně mají výuku podle rozvrhu nižšího ročníku (7A dle 6A, 3G dle 2G, 7B dle 6B).

Výuka konverzace v angličtině s rodilým mluvčím pro nižší gymnázium začíná v týdnu od 10. září.
prima A čtvrtek 12:40 - 13:25 (učebna 205)
prima B čtvrtek 13:30 - 14:15 (učebna 205)
tercie, kvarty středa 13:30 - 14:15 (učebna 216)
sekundy středa 14:20 - 15:05 (učebna 216)

Adaptační kurzy:
*1.G 10-11/6* *3.A 11-12/9* *3.B 12-13/9* *1.A 24 - 25/9* *1.B 26 - 27/9*

21/9: BIGYFEST

 

Zpracováno v systému Bakaláři

 

Národní divadlo pro studenty VG a kvart

 

Lyžařský kurz - ALPY

Volitelný lyžařský kurz pro studenty ze sext, septim a oktáv.

Logická olympiáda