Změny v rozvrhu

 
 

Pátek 24.1.2020 (Sudý týden)

datum výpisu: 23.1.2020 (14:31)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

2.A

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

2.B

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

LVK

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Králíček Ivo (LEK)

 

....

Ks

                   

Michalcová Pavlína (NEM)

-

Sb

Kv

Md

Jc

-

Bn

-

-

-

-

-

 

Mrázová Martina (OST)

 

-

-

                   

Novák František (NEM)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

       

Roztočilová Irena (PedD)

-

Br

Br

Br

Br

Cm

Md

-

-

-

-

-

-

Schejbal Jiří (PedD)

-

..

..

-

Bl

..

..

-

-

-

-

-

-

Vojáček Jiří (PedD)

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Vojáčková Jaroslava (PedD)

-

-

-

Jk

..

Ks

-

-

-

-

-

-

-

Volek Přemysl (PedD)

-

..

Ci

-

-

..

..

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Aul

           

ŠKO

           

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

3.hod

Bi

 

(216)

supluje

Janderová Karolína

(Vo)

1.G

5.hod

Aj1

s2

(JaO)

změna

Čežíková Jana

 
 

6.hod

Aj1

s1

(207)

změna

Čapek Miroslav

 

2.A

0.- 12. hod Lyžařský kurz

2.B

0.- 10. hod Lyžařský kurz

2.G

2.hod

Čj

 

(Aul)

supluje

Čiperová Michaela

(Vp)

 

3.hod

Ma

 

(212)

supluje

Miškář Dominik

(Mp)

3.A

2.hod

 

(313)

supluje

Kutík Vítězslav

(Mp)

 

5.hod

Ma

 

(Aul)

supluje

Kučerová Stanislava

(Vo)

 

6.hod

Ze

 

(108)

supluje

Miškář Dominik

(Ro)

3.B

4.hod

Čj

 

(107)

supluje

Blehová Dagmar

(Sj)

 

5.hod

Ze

 

(108)

supluje

Čapek Miroslav

(Ro)

 

6.hod

Ma

 

(303)

supluje

Beneš Petr

(Mp)

4.B

1.hod

Tv

Dív

(TeB)

supluje

Burkertová Irena

(Ro)

 

2.hod

Tv

Dív

(TeB)

supluje

Burkertová Irena

(Ro)

4.G

5.hod

Som

Soma

 

odpadá

 

(Sj)

 

5.hod

Log

Log

 

odpadá

 

(Vp)

 

6.hod

Som

Soma

 

odpadá

 

(Sj)

 

6.hod

Log

Log

 

odpadá

 

(Vp)

5.A

3.hod

Tv

Dív

(TeB)

supluje

Burkertová Irena

(Ro)

 

4.hod

Tv

Dív

(TeB)

supluje

Burkertová Irena

(Ro)

5.B

6.hod

Bi

 

(107)

změna

Stejskalová Petra

 

6.A

4.hod

Ma

 

(104)

supluje

Jacko Martin

(Mp)

6.B

1.hod

Ma

 

(113)

supluje

Šanderová Blanka

(Mp)

7.A

1.hod

Rlv

Rlv

 

odpadá

 

(Vp)

 

2.hod

Ma

 

(112)

supluje

Kučerová Stanislava

(Kr)

 

5.hod

Aj1

s1

(312)

změna

Vachuška Pešová Adéla

 

8.A

1.hod

Som

Somb

 

odpadá

 

(Sj)

 

2.hod

Som

Somb

 

odpadá

 

(Sj)

 

5.hod

Som

Soma

 

odpadá

 

(Sj)

 

5.hod

Log

Log

 

odpadá

 

(Vp)

 

6.hod

Som

Soma

 

odpadá

 

(Sj)

 

6.hod

Log

Log

 

odpadá

 

(Vp)

8.B

1.hod

Som

Somb

 

odpadá

 

(Sj)

 

2.hod

Som

Somb

 

odpadá

 

(Sj)

 

5.hod

Som

Soma

 

odpadá

 

(Sj)

 

5.hod

Log

Log

 

odpadá

 

(Vp)

 

6.hod

Som

Soma

 

odpadá

 

(Sj)

 

6.hod

Log

Log

 

odpadá

 

(Vp)

Pedagogický dohled u třídy:

2.A, 0.- 12. hod - Roztočilová Irena, Schejbal Jiří, Vojáčková Jaroslava, Volek Přemysl

2.B, 0.- 10. hod - Roztočilová Irena, Schejbal Jiří, Vojáček Jiří, Vojáčková Jaroslava, Volek Přemysl

Info pro 2.G Tv chlapci 27. 1. 2020sraz v 8,00 u horolezecké stěny

SIVT středa 29. 1. 2020 Jeden den s informatikou a matematikou, MFF UK, Praha. Sraz hl. nádraží HK v 6:45, vlak odjezd 7:08. Návrat Praha 14:11, v HK 15:50. Dozor K. Janderová.

Ve čtvrtek 23. 1. 2020 odpadne kroužek základy volejbalu.

Pythagoriáda:
1B - ST 22/1 5vh do 12:50
2A PO 27/1, 0.-1.v.h. (od 7:40)
2B ČT 30/1, 1.-2.v.h. (po rozdání výpisů vysvědčení)
3A - PÁ 24/1 5vh, aula
3B - PÁ 24/1 6vh, uč. 303

Info pro SEKUNDY: SO 18/1 - PÁ 24/1: LYŽAŘSKÝ KURZ.

ČT 23/1, 7:00, kaple sv. Josefa: MŠE SV. za 3.B. Všichni jste srdečně zváni.

Koncem ledna proběhne školní kolo biologické olympiády. Studenti vyššího gymnázia mají téma: Obrana, studenti nižšího gymnázia pak téma: Těžký život pod vodou. Studijní texty jsou ke stažení ze stránek biologické olympiády: https://biologickaolympiada.czu.cz/cs/r-11830-aktualni-rocnik/r-12159-studijni-materialy.
Zájemci o školní kolo biologické olympiády se hlásí u svých vyučujících biologie.

Recitační soutěž pro žáky nižšího gymnázia se uskuteční dne 6.2. 2020 v průběhu 1.- 2. vyučovací hodiny v aule. Recitátoři se mohou přihlásit u svých češtinářů nebo v kabinetu českého jazyka u Mgr. Langerové.

Od PO 18/11 do odvolání není možné z klimaticko-bezpečnostních důvodů pobývat o velké přestávce na dvoře školy, resp. školním hřišti.

Od PO 4/11 se studenti musí ve škole přezouvat.

Konverzace v angličtině s rodilou mluvčí na nižším gymnáziu.
úterý: prima A 13:50 - 14:35, sekundy 14:35 . 15:20 v učebně 108
středa: prima B 12:45 - 13:30, tercie a kvarty 13:30 - 14:15 v učebně 216

25. ledna 2020 od 9.00 hodin se v Muzeu východních Čech v Hradci Králové uskuteční seminář s názvem "Těžký život ve vodě" pro zájemce o přírodu a zejména pak soutěžící aktuálního ročníku Biologické olympiády kategorií C a D. Více informací na https://www.muzeumhk.cz/novinky-prirodoveda/740-tezky-zivot-ve-vode-seminar.html

 

Zpracováno v systému Bakaláři