Změny v rozvrhu

 
 

Čtvrtek 21.6.2018 (Lichý týden)

datum výpisu: 20.6.2018 (15:19)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

2.B

 

VZD

VZD

                   

3.B

 

KUL

KUL

                   

4.G

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

4.H

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

8.A

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

 

8.B

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

ODP

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Němec Radek (STU)

     

Ja

Js

-

             

Němečková Ivana (LEK)

 

-

..

                   

Pozdílková Ladislava (SLU)

           

Hp

           

Vacková Blanka (PedD)

 

-

..

                   

Michalcová Pavlína (LEK)

       

Ci

Pr

             

Zdechovská Klára (PedD)

 

..

..

                   

Změny v rozvrzích učitelů:

Vacková Blanka

1., 2. hod Obecný pedagogický dozor

Zdechovská Klára

1., 2. hod Obecný pedagogický dozor

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

 

(313)

supluje

Čiperová Michaela

(Mp)

 

5.hod

Aj1

s1

(112)

změna

Vránová Blanka

 

1.B

3.hod

Aj1

s1

(303)

spojí

Jelínková Alena

(Ne)

 

4.hod

Aj1

s2

(303)

spojí

Janoušková Simona

(Ne)

 

5.hod

Čj

s1

(303)

spojí

Párová Miroslava

(Mp)

2.A

4.hod

Fj2

sfj

(304)

změna

Špuláková Štěpánka

 

2.B

4.hod

Fj2

sfj

(304)

změna

Špuláková Štěpánka

 
 

1., 2. hod vzdělávací akce

3.A

6.hod

Bi

 

(213)

supluje

Háp Pavel

(Pl)

3.B

1., 2. hod kulturní akce

4.G

0.- 12. hod odpadá

4.H

0.- 12. hod odpadá

8.A

0.- 11. hod odpadá

8.B

0.- 11. hod odpadá

Pedagogický dohled u třídy:

2.B, 1., 2. hod - Zdechovská Klára

3.B, 1., 2. hod - Vacková Blanka


Od pondělí 18. 6. do pondělí 25. 6. se můžete elektronicky přihlašovat na nepovinné předměty ve školním roce 2018 - 2019. Bližší informace a přihlašovací formulář najdete na školním webu od pondělí 18. 6.

Info pro 2B a 3B: Č 21/6 EVROPSKÝ DEN HUDBY. Sraz v 8:00 u Knihovna města Hradec Králové (Wonkova ul.). Návrat na 3.v.h.; dozor Zdechovská, Vacková

26. června od 8. do 10. hodin pořádá školní klub burzu učebnic pro kvarty a výše a absolventy školy, kteří by své učebnice rádi prodali nynejším studentům.
Akce se bude konat za pěkného počasí na školní zahradě, v případě deště v Orlovně.

ČT 21/6 Mše sv. v kostele Nanebevzetí P. Marie za 1A. Všichni jste srdečně zváni.

PÁ 22/6 Generálka akademie. Vystupující z VG + sbor odchází v 8:00 ze dvora školy (dozor: Novák, Prokešová, Kutík); vystupující z NG odcházejí ze dvora školy v 9:45 (dozor: Párová, Vojáčková, Němečková)

PÁ 22/6 uzavření klasifikace
PO 25/6 14:00 klasifikační porada; 6.v.h. odpadá
PO 25/6 focení tříd
PO 25/6 studentská konference (2.-3.v.h. septimy, 4.-5.v.h. sexty)
PO 25/6 - ÚT 26/6 předávání učebnic NG
ÚT 26/6 1.-2.v.h. burza učebnic pro kvarty a VG; vyučování kvart a VG začíná 3.v.h.; odpolední výuka odpadá
ÚT 26/6 sexty, septimy: beseda s T. Petráčkem v uč. 108 Založení republiky a Česká otázka (minulost a současnost): 10:00 - 11:40 sexty 11:50 - 13:30 septimy
ÚT 26/6, 10:00 - 12:35: tercie, 9. tř. CZŠ: beseda s T. Řehákem v aule Sex. Aids a vztahy
ST 27/6 1.-2.v.h. výuka; 3.-4. v.h. třídnické hodiny; následně výuka odpadá; 16:00 Akademie pro školu i veřejnost ve filharmonii. Všichni jste srdečně zváni (studenti se účastní povinně)
ČT 28/6 8:00 slavnostní mše sv. v kostele Nanebevzetí P. Marie (hudba 7.A). 9:30 předání vysvědčení v kmenových třídách.
PÁ 29/6 ředitelské volno (kompenzace za povinnou středeční akademii)

Info pro 4.B (NJ): v PÁ 22/6 skupina NJ končí výuku ve 12:50.

 

Zpracováno v systému Bakaláři