Změny v rozvrhu

 
 

Pondělí 16.5.2022 (Sudý týden)

datum výpisu: 13.5.2022 (14:41)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

2.G

                 

ODP

     

4.G

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

5.A

     

ODP

         

ODP

     

6.B

               

ODP

       

8.A

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

8.B

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Beneš Petr (Mat)

   

-

-

..

     

..

..

-

   

Bouma Ondřej (Mat)

-

-

-

-

-

-

-

-

..

..

-

   

Burch David (Mat)

-

..

..

..

Ro

-

..

..

-

-

-

   

Burkertová Irena (LEK)

   

-

                   

Čapek Miroslav (Mat)

-

-

     

..

..

..

-

-

-

   

Čežíková Jana (Mat)

 

-

Cm

Pe

Za

..

-

     

-

   

Čiperová Michaela (Mat)

-

..

..

-

-

..

-

-

..

..

-

   

Dinčovová Alice (Mat)

-

..

Jn

Cm

-

-

..

-

..

..

-

   

Háp Pavel (Mat)

-

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Hošková Eva (Mat)

-

-

-

   

-

-

-

   

-

   

Jacko Martin (Mat)

   

-

..

..

 

-

..

   

-

   

Králíček Ivo (Mat)

   

..

   

-

 

..

..

 

-

   

Kučerová Stanislava (Mat)

     

Nf

-

..

-

-

-

 

-

   

Kutík Vítězslav (Mat)

 

-

-

-

Br

..

   

..

-

-

   

Langerová Blanka (Mat)

-

..

..

-

Ps

..

-

-

..

-

-

   

Michalcová Pavlína (Mat)

               

-

..

-

   

Miškář Dominik (Mat)

           

..

-

   

-

   

Mrázová Martina (Mat)

-

..

..

Ss

Vv

-

..

-

-

-

-

   

Němec Radek (Mat)

 

Vm

Za

 

Pe

 

..

..

 

..

-

   

Olívková Magdaléna (Mat)

     

..

-

..

-

-

..

 

-

   

Polednová Jaroslava (Mat)

     

..

-

..

             

Pozdílková Ladislava (Mat)

 

-

Vm

 

..

..

             

Průšová Kateřina (Mat)

       

..

-

 

-

-

 

-

   

Roztočilová Irena (Mat)

-

..

..

   

-

-

-

-

-

-

   

Schejbal Jiří (Mat)

 

-

-

..

 

-

 

-

-

 

-

   

Stejskalová Petra (Mat)

     

-

..

..

             

Šanderová Blanka (Mat)

                 

-

-

   

Šimůnek Vít (Mat)

 

..

..

-

Pe

..

..

-

-

 

-

   

Štěrbová Iva (Mat)

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Štěrbová Gabriela (LEK)

     

..

..

Jn

             

Vacková Blanka (Mat)

       

-

-

 

-

-

 

-

   

Vojáček Josef (Mat)

 

..

Om

 

..

 

..

..

 

-

-

   

Volek Přemysl (OST)

                 

..

     

Volek Přemysl (Mat)

   

Sb

-

 

-

 

..

..

 

-

   

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

112

               

ŠKO

ŠKO

     

206

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

       

207

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

208

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

212

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

213

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

MAT

   

216

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

OST

   

217

   

OST

OST

OST

OST

OST

           

Aul

 

OST

OST

OST

OST

OST

OST

           

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

Aj1

s1

(108)

spojí

Vaníčková Michaela

(Ne)

 

1.hod

Aj1

s2

(108)

změna

Vaníčková Michaela

 
 

2.hod

Aj1

s2

(108)

spojí

Zavrzhelová Ivanová Antonia

(Ne)

 

2.hod

Aj1

s1

(108)

změna

Zavrzhelová Ivanová Antonia

 
 

3.hod

Čj

 

(306)

změna

Blehová Dagmar

 
 

4.hod

Ma

 

(K405)

změna

Vojáčková Jaroslava

 
 

5.hod

KAJz

KA1A

(K405)

změna

Shonubi Akindele

 

1.B

4.hod

Aj1

s2

(303)

spojí

Zavrzhelová Ivanová Antonia

(Cj)

 

5.hod

Vo

   

odpadá

 

(Pl)

1.G

0.hod

Lan

Lan

(107)

změna

Špačková Lucie

 
 

1.hod

Ma

   

odpadá

 

(Vk)

 

2.hod

Bi

   

odpadá

 

(Hp)

 

4.hod

Aj1

s1

(115)

spojí

Vachuška Pešová Adéla

(Ne)

 

4.hod

Aj1

s2

(115)

supluje

Vachuška Pešová Adéla

(Sk)

 

5.hod

 

(108)

přesun

Malý Lukáš

z 9.hod

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(La)

 

7.hod

Ze

   

odpadá

 

(Cm)

 

8.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 19.5. (Čt) 6.hod

 

9.hod

   

přesun >>

 

na 5.hod

2.A

0.hod

Lan

Lan

(107)

změna

Špačková Lucie

 
 

0.hod

Ijn

Ijn

(104)

změna

Vacková Blanka

 
 

1.hod

Nj2

snj

 

odpadá

 

(Mm)

 

1.hod

Fj2

sfj

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

Fj2

sfj

(104)

přesun

Prokešová Kateřina

z 1.hod

 

2.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

4.hod

Vo

 

(104)

supluje

Burkertová Irena

(Kv)

 

5.hod

Fy

 

(306)

přesun

Křížová Michaela

z 2.hod

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Cj)

2.B

1.hod

Ma

 

(115)

změna

Malý Lukáš

 
 

2.hod

 

(112)

supluje

Vaníčková Michaela

(Pl)

 

3.hod

Fy

 

(K405)

změna

Křížová Michaela

 
 

4.hod

Nj2

snj

(112)

změna

Špuláková Štěpánka

 
 

4.hod

Šj2

sšj

(312)

změna

Vaníčková Michaela

 
 

5.hod

Aj1

s1

(104)

změna

Zavrzhelová Ivanová Antonia

 
 

6.hod

Aj1

s2

 

odpadá

 

(Da)

 

6.hod

Inf

s1

 

odpadá

 

(Vk)

 

8.hod

KAJz

KA2B

(104)

změna

Shonubi Akindele

 

2.G

1.hod

Vv

svv

(K204)

změna

Blehová Dagmar

 
 

2.hod

Vv

svv

(K204)

změna

Blehová Dagmar

 
 

3.hod

Nj2

snj

(311)

změna

Voříšková Vendula

 
 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Sk)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Sk)

 

8.hod

   

odpadá

 

(Kv)

 

9. hod odpadá

2.H

0.hod

Lan

Lan

(107)

změna

Špačková Lucie

 
 

3.hod

Nj2

snj

(303)

supluje

Špuláková Štěpánka

(Mm)

 

4.hod

Fy

   

odpadá

 

(Jc)

 

8.hod

Čj

   

odpadá

 

(Om)

 

9.hod

Bi

   

odpadá

 

(Mp)

3.A

0.hod

Ijn

Ijn

(104)

změna

Vacková Blanka

 
 

2.hod

Aj1

s2

(315)

změna

Jará Nicol

 
 

2.hod

Aj1

s1

(315)

spojí

Jará Nicol

(Da)

 

3.hod

Hv

 

(315)

supluje

Novák František

(Ks)

 

5.hod

Bi

 

(315)

supluje

Jará Nicol

(Sg)

3.B

3.hod

Fj2

sfj

(305)

změna

Prokešová Kateřina

 
 

4.hod

Čj

 

(K305)

změna

Blehová Dagmar

 
 

5.hod

Ma

 

(113)

změna

Vojáčková Jaroslava

 
 

6.hod

Aj1

s1

(113)

změna

Vachuška Pešová Adéla

 
 

6.hod

Aj1

s2

(104)

změna

Šanderová Blanka

 

3.G

0.hod

Lan

Lan

(107)

změna

Špačková Lucie

 
 

0.hod

Deuv

Dvu

(115)

změna

Blehová Dagmar

 
 

1.hod

Ch

 

(104)

přesun

Polednová Jaroslava

z 6.hod

 

1.hod

Čj

   

odpadá

 

(Ci)

 

2.hod

Aj1

s1

(107)

změna

Čapek Miroslav

 
 

2.hod

Aj1

s2

(107)

spojí

Čapek Miroslav

(Cj)

 

3.hod

Ma

   

odpadá

 

(Po)

 

4.hod

Zsv

   

odpadá

 

(Pl)

 

6.hod

Ch

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

8.hod

SBi

SB7a

 

odpadá

 

(Ki)

 

8.hod

Spol

Spo7

 

odpadá

 

(Vp)

 

9.hod

Svt

Sin7

 

odpadá

 

(Ne)

 

9.hod

Spol

Spo7

 

odpadá

 

(Vp)

4.A

0.hod

Lan

Lan

(107)

změna

Špačková Lucie

 
 

0.hod

Ijn

Ijn

(104)

změna

Vacková Blanka

 
 

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Sk)

 

2.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Sk)

 

3.hod

Aj1

s1

(108)

spojí

Čapek Miroslav

(Da)

 

3.hod

Aj1

s2

(108)

změna

Čapek Miroslav

 
 

4.hod

Ma

 

(K105)

změna

Malý Lukáš

 
 

5.hod

   

odpadá

 

(Ci)

 

6.hod

Nj2

snj

 

odpadá

 

(Mm)

4.B

0.hod

Lan

Lan

(107)

změna

Špačková Lucie

 
 

1.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Sk)

 

1.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ro)

 

2.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Sk)

 

2.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ro)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Ks)

 

6.hod

Nj2

snj

(108)

změna

Voříšková Vendula

 

4.G

0.- 12. hod maturity

5.A

0.hod

Lan

Lan

(107)

změna

Špačková Lucie

 
 

1.hod

Fj2

sfj

(305)

změna

Špuláková Štěpánka

 
 

1.hod

Nj2

snj1

 

odpadá

 

(Si)

 

2.hod

Ze

 

(313)

supluje

Šanderová Blanka

(Vp)

 

4.hod

Ma

   

odpadá

 

(Bn)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Om)

 

7.hod

Fy

   

odpadá

 

(Jc)

 

8.hod

Bi

   

přesun >>

 

na 18.5. (St) 5.hod

 

3., 9. hod odpadá

5.B

1.hod

Fj2

sfj

(305)

změna

Špuláková Štěpánka

 
 

1.hod

Nj2

snj2

(K405)

změna

Voříšková Vendula

 
 

1.hod

Nj2

snj1

 

odpadá

 

(Si)

 

2.hod

Fy

 

(306)

přesun

Křížová Michaela

z 7.hod

 

2.hod

Bi

   

odpadá

 

(Ki)

 

4.hod

Bi

 

(K204)

supluje

Pádrová Šárka

(La)

 

5.hod

Ze

   

odpadá

 

(Cm)

 

7.hod

Fy

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

8.hod

   

odpadá

 

(Ci)

6.A

2.hod

Nj2

snj

(314)

změna

Voříšková Vendula

 
 

3.hod

Aj1

s1

(313)

přesun

Šanderová Blanka

z 4.hod

 

3.hod

Čj

   

odpadá

 

(Om)

 

4.hod

Aj1

s2

(113)

přesun

Jará Nicol

z 7.hod

 

4.hod

Inf

s2

 

odpadá

 

(Vk)

 

4.hod

Aj1

s1

 

přesun >>

 

na 3.hod

 

5.hod

Ch

   

odpadá

 

(Sp)

 

7.hod

Inf

s1

 

odpadá

 

(Vk)

 

7.hod

Aj1

s2

 

přesun >>

 

na 4.hod

 

8.hod

Zsv

   

odpadá

 

(La)

6.B

1.hod

Ma

 

(112)

změna

Michalcová Pavlína

 
 

2.hod

Šj2

sšj

(312)

změna

Vacková Blanka

 
 

2.hod

Nj2

snj

 

odpadá

 

(Mm)

 

3.hod

Fy

   

odpadá

 

(Jc)

 

4.hod

Ch

   

odpadá

 

(Sp)

 

5.hod

Čj

   

odpadá

 

(Kv)

 

6.hod

Ze

   

odpadá

 

(Cm)

 

9.hod

   

odpadá

 

(Ci)

 

8. hod odpadá

7.A

0.hod

Deuv

Dvu

(115)

změna

Blehová Dagmar

 
 

0.hod

Ijn

Ijn

(104)

změna

Vacková Blanka

 
 

4.hod

Nj2

snj

(304)

supluje

Voříšková Vendula

(Mm)

 

4.hod

Šj2

sšj

 

odpadá

 

(Pu)

 

8.hod

SBi

SB7a

 

odpadá

 

(Ki)

 

8.hod

Spol

Spo7

 

odpadá

 

(Vp)

 

9.hod

Svt

Sin7

 

odpadá

 

(Ne)

 

9.hod

Spol

Spo7

 

odpadá

 

(Vp)

7.B

0.hod

Deuv

Dvu

(115)

změna

Blehová Dagmar

 
 

0.hod

Ijn

Ijn

(104)

změna

Vacková Blanka

 
 

2.hod

Čj

 

(K105)

supluje

Olívková Magdaléna

(Vk)

 

3.hod

Aj1

s1

(314)

spojí

Vachuška Pešová Adéla

(Cj)

 

5.hod

Ch

   

odpadá

 

(Po)

 

6.hod

Fy

   

odpadá

 

(Md)

 

8.hod

SBi

SB7a

 

odpadá

 

(Ki)

 

8.hod

Spol

Spo7

 

odpadá

 

(Vp)

 

9.hod

Svt

Sin7

 

odpadá

 

(Ne)

 

9.hod

Spol

Spo7

 

odpadá

 

(Vp)

8.A

0.- 12. hod maturity

8.B

0.- 12. hod maturity

PO 20/6 AKADEMIE BiGy: Odvážlivci (třídy, kolektivy, příp. jednotlivci), kteří mají chuť vystoupit (tanec, divadlo, hudba) na předcovidově "tradiční" oslavě konce školního roku ve Filharmonii HK, nechť se hlásí u S. Kučerové do konce května. V rámci akademie, která začíná 20/6 v 16:00, proběhne také ocenění největších studentských úspěchů.

ČT 19/5: 7:00, kostel Nanebevzetí P. Marie, mše sv. za 4.A. Všichni jste srdečně zváni!

ČT 26/5: PROJEKTOVÝ DEN PRO VG, přihlašování od ST 4/5 21:00 do PO 9/5 21:00. Anotace projektů a pokyny k přihlašování naleznete na webových stránkách školy a dotykových nástěnkách.

 

Zpracováno v systému Bakaláři